Czwartek, 29 lutego
Imieniny: Lutosława, Romana
Czytających: 6985
Zalogowanych: 5
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wieleń Zaobrzański: Pływacki obóz KS Just Swim JG

Środa, 1 sierpnia 2018, 23:34
Aktualizacja: Niedziela, 5 sierpnia 2018, 14:29
Autor: MDvR
Wieleń Zaobrzański: Pływacki obóz KS Just Swim JG
Fot. użyczone
W tym roku po raz kolejny Wieleń Zaobrzański był miejscem, gdzie klubowi zawodnicy KS Just Swim i ich rówieśnicy, spędzili dwutygodniowy okres wakacji w sposób aktywny.

- Ośrodek Krokus, w którym wypoczywali położony jest nad pięknym jeziorem Wieleńskim i oferuje bogate zaplecze sportowo-rekreacyjne, z którego codziennie korzystali. Kajaki, rowery wodne, windserfing, skimboarding, boiska do gier sportowych, piękna piaszczysta plaża nie pozwalały się naszym podopiecznym nudzić. Ponadto, korzystając z uroków terenu, zwiedzali okolice jeżdżąc rowerami po Przemęckim Parku Krajobrazowym, gdzie jednym z wyzwań było odnajdywanie skrzynek w ramach ogólnoświatowej gry terenowej znanej Geocachingiem. Dzieci codziennie rywalizowały w Wielenadzie, która już na stałe wpisała się do programu obozów. Rozgrywki w Rugby TAG, turnieje łucznicze, duathlon, quizy tematyczne, karykatury wychowawców, gry i zabawy na plaży to tylko nieliczne formy zabawy, które miały wpływ na ostateczny wynik drużyn w zmaganiach Wielenady - opowiada Anna Bartkiewicz z KS Just Swim Jelenia Góra.

- Udział w obozie to nie tylko odpoczynek i zabawa, lecz zdobywanie nowych doświadczeń. W czasie trwania obozu nasze dzieci zostały wyposażone w niezbędną wiedzę i umiejętności, które pozwolą im na przykład udzielić w razie nagłej potrzeby pierwszej pomocy lub zmienić przebitą dętkę w rowerze - mówi Daniel Potkański, kierownik obozu, trener KS Just Swim i dodaje. - Podsumowując obóz jesteśmy dumni z tego, że po raz kolejny udało nam się zorganizować bezpieczny i pełen atrakcji obóz dla dzieci. Liczmy też na to, że udział w obozie nakierowanym na aktywność fizyczną, powrót do gier i zabaw z dzieciństwa rodziców Klubowiczów oraz propagowanie zasad koleżeńskiego szacunku i współpracy, w przyszłym roku ponownie sprawi, że obóz w Wieleniu będzie wspaniałym czasem dla dzieci. Wszystkim uczestnikom obozu dziękujemy za fantastycznie spędzony czas a ich rodzicom za zaufanie, którym darzą nas od lat.Już teraz zapraszamy za rok na obóz rowerowy obóz sportowo - rekreacyjny w Wieleniu Zaobrzańskim!

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Na kogo oddasz głos w wyborach samorządowych 7 kwietnia do rady miasta/gminy/powiatu/sejmiku?

Oddanych
głosów
2147
Bezpartyjnych Samorządowców (partia)
7%
Konfederacje
11%
Lewice
8%
PiS
25%
PO
34%
Trzecią drogę
8%
Innych
7%
 
Głos ulicy
Czy popieramy protesty rolników?
 
Miej świadomość
CPK: Kluczowa inwestycja Polski zagrożona?
 
Rozmowy Jelonki
Pierwsze zdjęcie zrobiłem poczciwą Smieną
 
112
Wypiła pół whisky i wsiadła za kółko
 
Turystyka
Kluski karkonoskie za 43 zł
 
Aktualności
Nowy dyrektor Książnicy Karkonoskiej
 
Aktualności
Policjantka Ania na szklanym ekranie
Copyright © 2002-2024 Highlander's Group