Środa, 25 maja
Imieniny: Grzegorza, Magdaleny
Czytających: 5815
Zalogowanych: 9
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Płot jak zawalidroga

Czwartek, 27 marca 2008, 8:30
Aktualizacja: 8:35
Autor: ROB
JELENIA GÓRA: Płot jak zawalidroga
Fot. ROB
– Co za bezmyślność – denerwowali się kierowcy, przejeżdżający wczoraj przez skrzyżowanie ulic Karłowicza i Ogińskiego. Robotnicy ustawili płot zagradzający połowę jezdni i... poszli.

– Przecież nic się tutaj nie dzieje, czy nie można było tego płotu rozstawić tuż przed rozpoczęciem prac. To droga do szpitala. Co będzie, jeśli utknie tutaj karetka wioząca chorego – podkreślali zmotoryzowani.

Ogrodzenie ułożono tak, ze na skrzyżowaniu pozostawał wolny tylko jeden pas. Ruch odbywał się wahadłowo. A że nikt nim nie kierował, jadący ul. Ogińskiego musieli grzecznościowo przepuszczać samochody wyjeżdżające z ul. Karłowicza.

– W tym miejscu trwa przebudowa kanalizacji sanitarnej Zabobrza – tłumaczy Jerzy Bigus, zastępca dyrektora Miejskiego Zarządu Dróg i Mostów w Jeleniej Górze. – Wykonawca widocznie obawiał się opadów śniegu, dlatego nie podjął wczoraj prac. Zgadzam się, że można było ten płot ustawić tuż przed rozpoczęciem robót, dlatego zwrócę uwagę kierownikowi budowy, aby bez potrzeby nie utrudniano ruchu.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (10) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group