Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Wtorek, 7 kwietnia
Imieniny: Donata, Jana
Czytających: 12956
Zalogowanych: 41
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Pisał sms. Stracił komórkę i dostał w twarz

Piątek, 21 stycznia 2011, 11:25
Aktualizacja: 11:25
Autor: KMP
Policjanci po pościgu zatrzymali dwóch mężczyzn w wieku 31 i 34 lata podejrzanych o kradzież rozbójniczą.

Jak ustalili funkcjonariusze, do zdarzenia doszło 19 stycznia 2011 roku około godziny 22.00 na jednym z jeleniogórskich przystanków komunikacji miejskiej.

– Pokrzywdzony czekając na autobus pisał sms, gdy przechodzący obok sprawcy wyrwali mu telefon i odeszli. Po chwili wrócili, a gdy właściciel zażądał zwrotu telefonu, jeden z nich kilka razy uderzył go w twarz – informuje podinsp. Edyta Bagrowska z Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze.

Mężczyzna o przestępstwie powiadomił policję. Podał rysopisy sprawców. Policjanci, którzy pojechali na zgłoszenie, zatrzymali złodziei kilka ulic od miejsca przestępstwa.

Jak się później okazało, przestępcy dopuścili się tego czynu w warunkach, tzw. „recydywy”. Trafili do policyjnego aresztu. Za kradzież rozbójniczą grozi im kara nawet do 10 lat więzienia.

Sonda

Co jest największą zmorą jeśli chodzi o śmiertelne wypadki na drogach?

Oddanych
głosów
420
Brawura kierowców
60%
Pijaństwo i jazda pod wpływem
33%
Kiepski stan naszych dróg
7%
 
Głos ulicy
Do dziś lubię marchewkę – przypomina mi dzieciństwo
 
Warto wiedzieć
Kotlina Jeleniogórska w czołówce majówkowych propozycji
 
Rozmowy Jelonki
Harcerstwo bez telefonów. „Pokazujemy dzieciom, że prawdziwe życie jest poza ekranem”
 
Aktualności
Kolorowe Jeziorka bezpieczniejsze dla turystów
 
Aktualności
Życzenia od posła Roberta Kropiwnickiego
 
112
Zderzenie koło sądu
 
Aktualności
Miejska Droga Krzyżowa w sercu Jeleniej Góry
Copyright © 2002-2026 Highlander's Group