Środa, 17 sierpnia
Imieniny: Julianny, Jacka
Czytających: 7771
Zalogowanych: 11
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: PiS aktywniejszy na ostatniej prostej

Wtorek, 5 maja 2015, 12:34
Aktualizacja: 12:36
Autor: Przemek Kaczałko
Jelenia Góra: PiS aktywniejszy na ostatniej prostej
Fot. Archiwum
Wczoraj (4.05) odbyła się konferencja prasowa, na której posłanka Marzena Machałek przedstawiła list Andrzeja Dudy do mieszkańców Polski, w którym podsumowuje on swoją kampanię i przedstawia działania jakie podejmie, jeżeli Polacy obdarzą go zaufaniem i powierzą zaszczytną funkcję Prezydenta RP.

Pierwsza tura wyborów prezydenckich już za 5 dni (10 maja). Dużą aktywność w ostatnich dniach wykazują działacze i sympatycy Prawa i Sprawiedliwości, którzy starają się przekonać wyborców do oddania głosu na Andrzeja Dudę. Liczne konferencje prasowe, a także manifestacja z apelem o uczciwe wybory, która odbyła się w Jeleniej Górze w miniony piątek (1.05) to sposób prawicowych (światopoglądowo) polityków na ostatnią prostą w wyścigu o fotel prezydenta.

Andrzej Duda w trakcie licznych spotkań w kraju, w tym z mieszkańcami Jeleniej Góry, opowiadał o swojej wizji Polski. Kandydat PiS w swoim liście prezentowanym na wczorajszej konferencji przez Marzenę Machałek obiecuje m.in. wniesienie ustawy przywracającej poprzedni wiek emerytalny, ustawy podnoszącej kwotę wolną od podatku, a także obronę polskiej ziemi przed wykupem, a państwowych lasów przed prywatyzacją i wyprzedażą. Obecny europoseł twierdzi również, że będzie działał na rzecz dobra wspólnego, a nie tej czy innej partii politycznej.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (15) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group