Wtorek, 28 czerwca
Imieniny: Ireneusza, Leona
Czytających: 3261
Zalogowanych: 3
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Pirat z Włoch w policyjnym „dołku”

Poniedziałek, 4 sierpnia 2008, 18:25
Aktualizacja: 18:26
Autor: TEJO
Przejechał na czerwonym świetle, wyprzedzał na podwójnej ciągłej, nie zatrzymał się na wezwanie policji, szarpał się z funkcjonariuszami i nie zapłacił mandatu. Oto lista grzechów 32–letni obywatela Italii, który wczoraj szalał na ulicach Jeleniej Góry.

3 sierpnia po godz. 12 na ulicy Jana Pawła II w Jeleniej Górze patrol policyjny zauważył samochód marki Mercedes Sprinter, którego kierowca nie stanął na czerwonym świetle. Policjanci postanowili zatrzymać go do kontroli drogowej. - Widzieli jak kierujący wyprzedza na podwójnej ciągłej oraz wykonuje inne niebezpieczne manewry dla innych kierujących – poinformowała nadkom. Edyta Bagrowska z policji.

Mundurowi dali kierowcy sygnał do zatrzymania, jednak ten nie reagował. Uczynił to dopiero po kilkuminutowym pościgu. Piratem drogowym okazał się 32-letni obywatel Włoch.

Mężczyzna był bardzo agresywny wobec funkcjonariuszy. Odmówił również zapłacenia mandatu karnego. Wobec tego został umieszczony w policyjnym areszcie, a pojazd zabezpieczony na poczet przyszłych kar grzywny. Dziś miał zostać doprowadzony w trybie przyspieszonym do Sądu Grodzkiego.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (17) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group