Piątek, 30 października
Imieniny: Przemysława, Edmunda
Czytających: 6965
Zalogowanych: 19
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Pirat z Włoch w policyjnym „dołku”

Wiadomości: JELENIA GÓRA
Poniedziałek, 4 sierpnia 2008, 18:25
Aktualizacja: 18:26
Autor: TEJO
Przejechał na czerwonym świetle, wyprzedzał na podwójnej ciągłej, nie zatrzymał się na wezwanie policji, szarpał się z funkcjonariuszami i nie zapłacił mandatu. Oto lista grzechów 32–letni obywatela Italii, który wczoraj szalał na ulicach Jeleniej Góry.

3 sierpnia po godz. 12 na ulicy Jana Pawła II w Jeleniej Górze patrol policyjny zauważył samochód marki Mercedes Sprinter, którego kierowca nie stanął na czerwonym świetle. Policjanci postanowili zatrzymać go do kontroli drogowej. - Widzieli jak kierujący wyprzedza na podwójnej ciągłej oraz wykonuje inne niebezpieczne manewry dla innych kierujących – poinformowała nadkom. Edyta Bagrowska z policji.

Mundurowi dali kierowcy sygnał do zatrzymania, jednak ten nie reagował. Uczynił to dopiero po kilkuminutowym pościgu. Piratem drogowym okazał się 32-letni obywatel Włoch.

Mężczyzna był bardzo agresywny wobec funkcjonariuszy. Odmówił również zapłacenia mandatu karnego. Wobec tego został umieszczony w policyjnym areszcie, a pojazd zabezpieczony na poczet przyszłych kar grzywny. Dziś miał zostać doprowadzony w trybie przyspieszonym do Sądu Grodzkiego.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (17) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Co dalej z "ustawą aborcyjną"?

Oddanych
głosów
29
- zachować dotychczasowy kompromis
55%
- rozszerzyć o aborcję na życzenie do 12. tygodnia ciąży
38%
- uznać wyrok Trybunału Konstytucyjnego
3%
- całkowity zakaz aborcji.
3%
Copyright © 2002-2020 Highlander's Group