Poniedziałek, 1 marca
Imieniny: Antoniego, Dawida, Radosława
Czytających: 2683
Zalogowanych: 3
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Pirat drogowy odpowie przed sądem

Wtorek, 17 maja 2011, 8:31
Aktualizacja: 8:32
Autor: TEJO
Przekroczył dozwoloną prędkość, wyprzedzał na skrzyżowaniu, nie zatrzymał się do kontroli drogowej, jak również nie ma uprawnień do kierowania. Mowa o kierowcy, który szalał na kółkiem w Mysłakowicach.

13 maja 2011 roku w godzinach popołudniowych w Mysłakowicach policjanci Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze prowadzili działania, których celem było dyscyplinowanie brawurowo jeżdżących kierowców stwarzających swoim zachowaniem zagrożenie bezpieczeństwa dla innych uczestników ruchu drogowego.

Około godziny 19.20 funkcjonariusze zauważyli jadący od strony Jeleniej Góry, bardzo szybko pojazd marki BMW. Kierowca wyprzedzał również inne auto na skrzyżowaniu. Funkcjonariusze zmierzyli kierującemu prędkość. Okazało się, że przy ograniczeniu do 50 km/h pirat miał na liczniku 167 km/h. Policjanci dali mu sygnał do zatrzymania. Mężczyzna jednak nie zareagował i odjechał.

- Piratem okazał się 29-letni jeleniogórzanin. Policjanci odwiedzili go w mieszkaniu. Okazało się, że samochód, którym jechał pożyczył od kolegi. Mężczyzna nie posiada również uprawnień do kierowania i dlatego też nie zatrzymał się do kontroli drogowej. Przyznał się do popełnionych wykroczeń, za które teraz odpowie przed sądem – informuje podinspektor Edyta Bagrowska, oficer prasowy policji jeleniogórskiej.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (37) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group