Sobota, 25 września
Imieniny: Aurelii, Władysława
Czytających: 2147
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Piotr Polk swingowo i z humorem

Poniedziałek, 19 września 2016, 15:19
Aktualizacja: Wtorek, 20 września 2016, 14:40
Autor: Przemek Kaczałko
Jelenia Góra: Piotr Polk swingowo i z humorem
Fot. Przemek Kaczałko
Niedzielny wieczór (18.09) w sali widowiskowej Jeleniogórskiego Centrum Kultury upłynął pod znakiem muzycznych opowieści o życiu dojrzałego mężczyzny w wykonaniu Piotra Polka. Było to przyjemne spotkanie przepełnione humorem, ale i refleksją.

Autorami tekstów i muzyki do drugiego albumu Polka pt. „Mój film” są wybitni polscy twórcy: Jan Wołek, Wojciech Kejne, Marek Dutkiewicz oraz Seweryn Krajewski, Krzesimir Dębski, Włodzimierz Korcz, czy Jarosław Kukulski. Każdy z zaprezentowanych utworów był poprzedzony wstępem artysty opowiadającego anegdoty, z charakterystycznym poczuciem humoru.

Piotrowi Polkowi znanemu m.in. z gry w serialu „Ojciec Mateusz” towarzyszyli na scenie: Marcin Cichocki - fortepian, Maciej Matysiak - kontrabas, Daniel Popiałkiewicz - gitara, Paweł Dobrowolski - perkusja i Sebastian Stanny - saksofon.

Niemal na zakończenie występu w Jeleniej Górze Polk zaśpiewał tytułowy utwór swojego drugiego albumu „Mój film” przekonując publiczność, że każdy z nas gra główną rolę w swoim życiowym filmie. Wspaniały kontakt z jeleniogórzanami skutkował też dwoma utworami na bis, co artysta z humorem skomentował: w filmie jak powtarzamy, to znaczy, że coś nie wyszło, więc co nam nie wyszło? - mówił z uśmiechem Piotr Polk, który po koncercie długo rozdawał autografy i pozował do zdjęć.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group