Niedziela, 11 czerwca
Imieniny: Benedykta, Feliksa
Czytających: 6367
Zalogowanych: 6
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Pink Floyd w Termach Cieplickich – koncert Spare Bricks

Niedziela, 7 czerwca 2015, 8:09
Aktualizacja: 10:35
Autor: Jel
Jelenia Góra: Pink Floyd w Termach Cieplickich – koncert Spare Bricks
Fot. Organizator
Koncert „Spare Bricks” w Termach Cieplickich odbędzie się 12 czerwca. Oprócz renomy Spare Bricks jako cenionego i „koncesjonowanego” wykonawcy coverów Pink Floyd, gwarantem atrakcyjności wydarzenia będzie również udział w koncercie dziecięcego chóru ze Szkoły Muzycznej w Cieplicach oraz imponująca oprawa wizualna, a także zupełnie bezprecedensowa możliwość jednoczesnego słuchania, oglądania i kąpieli w zewnętrznych basenach termalnych.

Bilet wstępu uprawnia do: pobytu w Termach Cieplickich w godzinach 21.00 – 24.00 (trzy godziny) wraz ze strefą SPA, oraz udziału w widowisku „Pink Floyd w Termach Cieplickich”. Bilety należy rezerwować telefonicznie pod numerem 75-75-46-901, a następnie wykupić osobiście w kasie Term Cieplickich do 9. czerwca.

10 czerwca wszystkie rezerwacje biletów nieodebranych są anulowane, zaś bilety przekazane do wolnej sprzedaży w kasie Term Cieplickich.

Ceny biletów: 50 zł, dla osób, które przyjdą na koncert z własnym szlafrokiem, 70 zł, dla osób, które nie przyniosą ze sobą szlafroka, 70 zł dla osób, które chcą mieć wstęp do strefy VIP (sala konferencyjna, skromny poczęstunek, widok na scenę z okien Sali konferencyjnej). Liczba biletów jest ograniczona i nie może być zwiększona.

W dniu 12.czerwca, dla zwykłych gości Termy są czynne do godziny 20.30 – do tej godziny wszyscy opuszczają strefy basenowe i SPA. Goście z biletami na koncert będą wpuszczani od 21.00, sam koncert startuje o 22.00 i trwa ok. 100 minut. Zamknięcie obiektu planujemy na godzinę 24.00.

W czasie koncertu będą robione zdjęcia „widowni w szlafrokach”. Przed sceną zostanie ustawionych ok. 150 leżaków – pozostali goście mogą tego dnia wnieść ze sobą na teren basenów karimaty, materace pneumatyczne i koce.

Widowisko odbędzie się bez względu na pogodę, o ile warunki atmosferyczne nie będą stanowić zagrożenia dla publiczności.

Wejście do stref płatnych Term Cieplickich od godziny 21.00. Opuszczenie obiektu przed godziną 24.00. Koncert rozpocznie się po godzinie 22.00. Wyjątkowo w związku z koncertem do stref płatnych można wnieść: karimatę, koc, okrycie wierzchnie, telefon, aparat fotograficzny.

Organizator nie ponosi odpowiedzialności za uszkodzenie wniesionego sprzętu. Nie można wnosić: żadnych innych przedmiotów, produktów spożywczych i napojów, obuwia zewnętrznego. Wejście na imprezę jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu Ogólnego Term Cieplickich.

Organizator ma prawo nie wpuścić/usunąć z obiektu osoby łamiące zapisy Regulaminu.
Widowisko odbędzie się bez względu na pogodę, o ile warunki atmosferyczne nie będą stanowić zagrożenia dla publiczności. Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania imprezy.

Czytaj również

Komentarze (17)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Plac Ratuszowy czy Piastowski, który bardziej zachęca do spacerów?

Oddanych
głosów
371
Plac Ratuszowy
11%
Plac Piastowski
60%
Wolę miejskie parki
30%
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group