• Wtorek, 18 lutego 2020
  • Godz. 17:25
  • Imieniny: Flawiana, Konstancji, Maksyma, Szymona
  • Czytających: 7765
  • Zalogowanych: 22
  • Niezalogowany | Zaloguj | Rejestracja

Piłkarskie przedszkole zaprasza

Wiadomości: Jelenia Góra
Czwartek, 6 września 2012, 0:16
Aktualizacja: 0:18
Autor: Przemo
Fot. archiwum
Orlik Jelenia Góra w dalszym ciągu prowadzi nabór dzieci do "piłkarskiego przedszkola", w którym dziewczynki i chłopcy w wieku 4–6 lat mogą poprzez zabawę od najmłodszych lat przyswajać sobie kontakt z piłką. Zajęcia z dziećmi prowadzi Łukasz Czarnecki.

Spotkanie organizacyjne "piłkarskiego przedszkola" odbędzie się w najbliższy piątek, 7. września o godz. 16:15 na orliku przy SP 13 (ul. Piotra Skargi).

KS Akademia Piłkarska Orlik powstał w 2011 roku i już ma na koncie sukcesy w kobiecych turniejach: o Puchar Lata czy halowym Orlik Cup 2012. Występował również w II rundzie Pucharu Polski, a już 8. września zadebiutuje w ligowych rozgrywkach żeńskiej III-ligi. Rywalem jeleniogórzanek będzie AZS AWF II Wrocław. Sekcja dla dzieci w wieku 4-6 lat to kolejna kategoria wiekowa, która rozwija się w jeleniogórskim klubie, zajęcia prowadzone są również dla młodziczek, juniorek i seniorek.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (9) Dodaj komentarz

~Fred 6-09-2012 9:17
szybko się rozwijają jak na młody klub. powodzenia
~zapytam 6-09-2012 9:32
może trochę własnej inicjatywy. z tego co wiem to nie jesteście częścią Akademii Piłkarskiej MOS a taką nazwą się posługujecie. Przedszkole z powodzeniem prowadzi już Pani Iza Skupin oraz właśnie Akademia Piłkarska MOS. Wszystkie te osoby mają uprawnienia instruktora sportowego, a to jest bardzo ważne przy takich maluchach. Proszę przedstawić w czym jesteście lepsi od wymienionych u góry. Może mnie przekonacie. Jakie uprawnienia mają wasi trenerzy. Jakie doświadczenia w pracy z dziećmi. Sukcesów (hehe) nawet nie kometuję.
~belferek 6-09-2012 15:24
Z tego co widzę to nazwa jest zupełnie inna niż AP MOS więc nie wiem o co osoba powyżej ma pretensje. Sukcesy w pracy z dziećmi? sukcesy to się ma z juniorami i seniorami a nie z dziećmi, w tym wieku należy rozwijać zainteresowania, motorykę- widać że brak Ci elementarnej wiedzy, ale domyślam się że to konkurencja więc trzeba wbić szpilę (oh jakie to polskie)
~do ~zapytam 6-09-2012 16:04
Nie napinaj się tak bo Ci żyłka pierdząca pęknie !!! A co to ? wymienione przez Ciebie przedszkola piłkarskie mają monopol na Jelenią czy co ??? Masz jakiś problem z dowartościowaniem własnej osoby, tak myślę....
~lubudubu 6-09-2012 21:10
Woli wyjaśnienia : Po pierwsze Akademia Piłkarska Orlik z tego co wiem była pierwszą nazwą w mieście i funkcjonuje od 3.06.2011 zgodnie z zapisem u Prezydenta miasta. Natomiast Akademia Piłkarska MOS Karkonosze - wcześniej nazwa UKS MOS Karkonosze zmieniłą nazwe po powstaniu klubu AP Orlik Jelenia Gora . A wiec pewien szacunek bo ktoś tutaj przekręca fakty. Mało tego. Jeśli chodzi o szkolenie dzieci to przykre ale AP Karkonosze w wyniku kłótni o dzieci i pieniądze oderwała się od prawdziwych Karkonoszy w tym mieście. i pewnie za niedługo jakiś trener wpadnie na pomysł zrobić kolejny twór Karkonoszy...Pytanie po co .....komu to służy.... widać kogoś zazdrość pochłania że Pani Izabela nie ma tyle dzieci co w inni . Lepiej bylo ponownie się połączyć Panowie. a nie narzekać.
~Odpowiedz P 6-09-2012 21:18
Szanowni Państwo Trenerzy Orlik Jelenia Góra posiadają uprawnienia do prowadzenia szkolenia dzieci i młodzieży. uprawnienia instruktora piłki nożnej. Każdy trener ma wyższe wykształcenie i posiada przygotowanie pedagogiczne. Posiadają doświadczenie w pracy z dziećmi , ponieważ pracowali albo pracują obecnie w szkole. Trenerzy uczestniczą w dodatkowych szkoleniach organizowanych przez DZPN. Tyle na ten temat.
~młynek 6-09-2012 21:55
jako prezes Akademii Piłkarskiej MOS Karkonosze oświadczam, że nie żyjemy działaniami i inicjatywami innych stowarzyszeń czy klubów (chyba, że godzą w dobre imię reprezentowanej przeze mnie Akademii.) Czuję się w obowiązku kolejny raz wyjaśnić, że nasze stowarzyszenie nie powstało w wyniku kłotni o dzieci tylko w wyniku rozbieżności co do wizji rozwoju tychże dzieci. Obecnie w czterech grupach (przedszkole, żak, orlik, młodzik) trenujemy ponad 80 dzieciaków więc mamy co robić. Nasze siły kierujemy na dalsze ulepszanie naszej działalności. Jęśli chodzi o nabór nigdy nie będziemy robić nikomy czarnego PR. My promujemy siebie, a nie dyskredytujemy innych. A chętni do aktywnego spędzania wolnego czasu sami wybiorą gdzie chcą to robić. I to ich święte prawo. Pozdrawiam
vin85 6-09-2012 22:11
I to jest właśnie nasza mentalność- widać wypowiedzieli się tutaj prezesi obu klubów, w sposób kulturalny i uprzejmy. Skoro między obiema akademiami nie ma żadnych niesnasek to po co sztucznie je prowokować? Tylko po to żeby jakiś trol miał pożywkę w komentarzach? Oby takich inicjatyw jak AP MOS i AP ORLIK było więcej a nasze dzieci mogły trenować- w nich nadzieja.
~po raz kolej 7-09-2012 10:49
ny moje komentarz zostal usuniety choc nie zawieral zadnych obelg. pytam dlaczego????

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group