Czwartek, 5 sierpnia
Imieniny: Mariana, Marii, Stanisława
Czytających: 6860
Zalogowanych: 6
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Legnica: Piłkarska kadra Polski przyjedzie do Legnicy

Czwartek, 23 czerwca 2011, 17:33
Aktualizacja: 17:34
Autor: MDvR
Legnica: Piłkarska kadra Polski przyjedzie do Legnicy
Fot. archiwum
Efektem niedawnych rozmów prezydenta Legnicy Tadeusza Krzakowskiego w polskiej centrali piłkarskiej będzie sierpniowe zgrupowanie kadry narodowej na legnickich obiektach sportowych przed meczem towarzyskim z Gruzją, zaplanowanym na 10 sierpnia.

Właśnie w tej sprawie w Legnicy przebywał 21 czerwca trener reprezentacji Polski w piłce nożnej Franciszek Smuda. W towarzystwie Doroty Purga, zastępcy prezydenta selekcjoner wizytował Stadion Orła Białego oraz nowe piłkarskie obiekty w Parku Miejskim. Oglądał płyty boisk, trybuny, szatnie i zaplecze odnowy biologicznej. Był również w kompleksie basenowym „Delfinek".

Pytany o wrażenia Franciszek Smuda powiedział, że jest zachwycony legnickimi obiektami piłkarskimi i w ogóle sportowymi, podkreślając, że są to warunki dla Ekstraklasy.
Reprezentacja Polski przyjedzie do Legnicy na kilka dni przed meczem, który zagra z Gruzją 10 sierpnia na stadionie w Lubinie. Piłkarze będą mieszkać w jednym z legnickich hoteli, trenować na stadionie Orła Białego, a rekreacji zażywać na „Delfinku".

Więcej na www.portal.legnica.eu

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (2) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group