• Piątek, 22 listopada 2019
  • Godz. 1:28
  • Imieniny: Cecylii, Marka, Stefana, Wszemiły
  • Czytających: 5170
  • Zalogowanych: 15
  • Niezalogowany | Zaloguj | Rejestracja

Piłkarska kadra Polski przyjedzie do Legnicy

Wiadomości: Legnica
Czwartek, 23 czerwca 2011, 17:33
Aktualizacja: 17:34
Autor: MDvR
Fot. archiwum
Efektem niedawnych rozmów prezydenta Legnicy Tadeusza Krzakowskiego w polskiej centrali piłkarskiej będzie sierpniowe zgrupowanie kadry narodowej na legnickich obiektach sportowych przed meczem towarzyskim z Gruzją, zaplanowanym na 10 sierpnia.

Właśnie w tej sprawie w Legnicy przebywał 21 czerwca trener reprezentacji Polski w piłce nożnej Franciszek Smuda. W towarzystwie Doroty Purga, zastępcy prezydenta selekcjoner wizytował Stadion Orła Białego oraz nowe piłkarskie obiekty w Parku Miejskim. Oglądał płyty boisk, trybuny, szatnie i zaplecze odnowy biologicznej. Był również w kompleksie basenowym „Delfinek".

Pytany o wrażenia Franciszek Smuda powiedział, że jest zachwycony legnickimi obiektami piłkarskimi i w ogóle sportowymi, podkreślając, że są to warunki dla Ekstraklasy.
Reprezentacja Polski przyjedzie do Legnicy na kilka dni przed meczem, który zagra z Gruzją 10 sierpnia na stadionie w Lubinie. Piłkarze będą mieszkać w jednym z legnickich hoteli, trenować na stadionie Orła Białego, a rekreacji zażywać na „Delfinku".

Więcej na www.portal.legnica.eu

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (2) Dodaj komentarz

~Jelenia 23-06-2011 22:28
Droga redakcjo... a co nas za przeproszeniem kur.... interesuje to co się będzie działo w Legnicy... może napiszcie o czymś co będzie w naszym mieście.
~kibic 24-06-2011 9:23
A u nas obiekt - nasz stadion miał być remontowany by być bazą na Euro i cisza. Czas leci i nic się nie dzieje, więc już raczej po bazie w naszym mieście. Bo zaraz drużyny będą miejsca wybierac, a niektóre już wybraly gdzie potenacjalnie chcą być więc u nas gdy nic się nie dzieje to możemy tym, ze ktoś do nas zawita zapomnieć. A szkoda bo to jakaś szansa byla, promocja miasta, zainteresowanie, no i remont stadionu a ten o to się prosi od lat.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2019 Highlander's Group