• Wtorek, 19 czerwca 2018
  • Godz. 10:27
  • Imieniny: Gerwazego, Protazego
  • Czytających: 4036
  • Zalogowanych: 8
  • Niezalogowany | Zaloguj | Rejestracja

Piłkarki z "jedynki" nie do zatrzymania

Wiadomości: Jelenia Góra
Środa, 14 lutego 2018, 15:16
Aktualizacja: 15:21
Autor: MDvR
Fot. archiwum
Dziewięć drużyny stanęło na starciu turnieju w futsalu dziewcząt w kategorii klas siódmych szkół podstawowych i klas drugich i trzecich szkół gimnazjalnych.

Grupa A:
Gimnazjum nr 1
Gimnazjum nr 3
Gimnazjum nr 5
SP nr 13
SP nr 11

Grupa B:
Gimnazjum nr 4
Gimnazjum Katolickie
SP nr 2
SP nr 6

Wyniki - grupa A:
Gim Nr 3 - SP Nr 13 2:0
SP Nr 11 - Gim Nr 5 0:2
Gim Nr 1 - SP Nr 13 2:0
Gim Nr 3 - SP Nr 11 3:0
Gim Nr 1 - Gim Nr 5 0:0
SP Nr 13 - SP Nr 11 0:0
Gim Nr 5 - Gim Nr 3 1:1
SP Nr 11 - Gim Nr 1 0:2
Gim Nr 5 - SP nr 13 3:0
Gim Nr 3 - Gim Nr 1 0:2

Klasyfikacja grupy A:
I miejsce - Gimnazjum Nr 1
II miejsce - Gimnazjum Nr 5
III miejsce - Gimnazjum Nr 3
IV -V miejsce - Szkoła Podstawowa Nr 11
- Szkoła Podstawowa Nr 13

Awans do fazy finałowej - Gimnazjum nr 1 i Gimnazjum nr 5

Wyniki - grupa B:
Gim Nr 4 - SP Nr 2 3:1
SP Nr 6 - Gim Katolickie 0:0
SP Nr 2 - Gim Katolickie 2:2
Gim Nr 4 - SP Nr 6 6:0
SP Nr 6 - SP Nr 2 0:2
SP Nr 4 - Gim Katolickie 4:0

Klasyfikacja grupy B
I miejsce - Gimnazjum Nr 4
II miejsce - Szkoła Podstawowa Nr 2
III miejsce - Gimnazjum Katolickie
IV miejsce - Szkoła Podstawowa Nr 6

Awans do fazy finałowej - Gimnazjum nr 4 i Szkoła Podstawowa nr 2

Wyniki meczów finałowych:
Gim nr 4 - SP nr 2 3:1
Gim nr 4 - Gim nr 1 1:3
Gim nr 4 - Gim nr 5 0:1
SP nr 2 - Gim nr 1 0:4
SP nr 2 - Gim nr 5 0:0
Gim nr 1 - Gim nr 5 0:0

Klasyfikacja końcowa – Gimnazjum kl. II i III
I miejsce Gimnazjum nr 1 - op. Katarzyna Czekańska
II miejsce Gimnazjum nr 5 - op. Marta Pochłód
III miejsce Gimnazjum nr 4 - op. Bartosz Królikowski
IV-V miejsce Gimnazjum nr 3 - op. Wiesław Tylenda
Gimnazjum Katolickie - op. Mirosław Dębski

Klasyfikacja końcowa – Szkoły Podstawowe kl. VII
I miejsce Szkoła Podstawowa nr 2 op. Maciej Suchanecki
II miejsce Szkoła Podstawowa nr 6 op. Tomasz Szramik
II miejsce Szkoła Podstawowa nr 11 op. Rafał Sroka
II miejsce Szkoła Podstawowa nr 13 op. Mateusz Durlak

Nagrody indywidualne:

Najlepsza zawodniczka: Anna Wałęska - Gimnazjum nr 1
Najlepszy strzelec: Martyna Trzepizur - Gimnazjum nr 4

Skład zwycięskiego zespołu: Bankiewicz Anna, Drapiej Wiktoria, Grabowska Paulina, Miler Kinga, Ranecka Małgorzata, Szramik Zuzanna, Śpiewak Sandra, Wałęska Anna, Kanicka Maja. Opiekun: Katarzyna Czekańska

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Głos ulicy
Za kółkiem z rodzicem?  9
TV Dami
Serwis Informacyjny TV DAMI Jelenia Góra z dnia 18.06.2018 r.  
Miej świadomość
Polska Czarnym Koniem Mundialu 2018?  
Dialogi Jelonki
Joanna Lichocka o mediach i katastrofie smoleńskiej  65
Aktualności
The Dumpings w Termach  
Aktualności
Pożar składowiska odpadów w Kostrzycy  
Copyright © 2002-2018 Highlander's Group