Piątek, 25 czerwca
Imieniny: Doroty, Łucji
Czytających: 5311
Zalogowanych: 3
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Pili alkohol i palili marihuanę… na dachu budynku w centrum miasta

Środa, 11 lipca 2012, 8:35
Aktualizacja: 13:07
Autor: Angela
Policjanci zatrzymali trzech mężczyzn, którzy pili alkohol i palili marihuanę na dachu jednego z budynków gospodarczych przy ul. Norwida w Jeleniej Górze. Ponadto w mieszkaniu jednego z nich funkcjonariusze zabezpieczyli marihuanę, z której można uzyskać około 90 porcji. Mężczyźni mogą spędzić w więzieniu nawet trzy lata.

W piątek (6 lipca br.) około godziny 16.35 dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze otrzymał zgłoszenie, z którego wynikało, że na dachu jednego z budynków przy ul. Norwida grupa młodych mężczyzn głośno się zachowuje i pije alkohol.

- Policjanci, którzy przyjechali na zgłoszenie wyczuli również, że oprócz alkoholu mężczyźni palą marihuanę. Każdy z nich posiadał przy sobie jedną – dwie porcje tego narkotyku, a dodatkowo w mieszkaniu 25-latka funkcjonariusze znaleźli marihuanę, z której można uzyskać około 90 porcji. Mężczyzna twierdził, że zabezpieczone narkotyki posiadał na własny użytek – informuje podinsp. Edyta Bagrowska, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze.

Obecnie policja wyjaśnia szczegółowo wszystkie okoliczności tej sprawy oraz sprawdza źródło pochodzenia zabezpieczonych narkotyków. Jeleniogórzanie zostali zatrzymani w policyjnym areszcie.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (40) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group