Poniedziałek, 26 października
Imieniny: Damiana, Lucjana
Czytających: 7279
Zalogowanych: 14
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Piłą uchronią pojazdy przed uszkodzeniem

Wiadomości: JELENIA GÓRA
Czwartek, 28 sierpnia 2008, 8:00
Aktualizacja: 9:35
Autor: TEJO
Fot. TEJO
Kierowcy, którzy zostawiają swoje auta pod wiekowymi drzewami przy ulicy Słowackiego, nie muszą się już tak bardzo obawiać, że – w razie wiatru – pojazdy zostaną zniszczone przez spadające gałęzie i konary.

W środę pracownicy Miejskiego Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej usunęli spróchniałe części drzewa. Przypomnijmy: kilka tygodni temu potężny konar odłamany przez wiatr runął na samochód marki Renault i częściowo go zniszczył. Auto przykryte plandeką stoi przy ulicy Słowackiego do dziś.

Wbrew pogłoskom usłyszanym od mieszkańców ulicy, nikt nie zamierza wycinać drzew rosnących wzdłuż tego traktu. – To tylko kosmetyczne cięcia – dowiedzieliśmy się od pracowników. Przypomnijmy, że z niektórych ulic – na przykład Zakopiańskiej – w Jeleniej Górze Cieplicach stare drzewa zostały wycięte, co wzburzyło ludzi. Wiązało się to z położeniem nowego chodnika. Dziś drzew tam nie ma, za to trotuarów można ciepliczanom pozazdrościć.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (2) Dodaj komentarz

zloty666 28-08-2008 14:21
. . . co innego lecznicze szczepienia i cięcia drzew, a co innego całkowite usunięcie . . . nie wszyscy ludkowie widzą różnicę i stąd nieraz awantury . . .
~Sabath 28-08-2008 22:22
drzewa ale i ptaki denerwują mojemu znajomemu to codziennie muszą ptaki obrobić samochód cały ale to przynosi szczęście i faktycznie je ma ;-)

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group