Niedziela, 26 czerwca
Imieniny: Jana, Pawła
Czytających: 5191
Zalogowanych: 3
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Piknik z Akademią Piłkarską MOS Karkonosze Jelenia Góra

Poniedziałek, 6 maja 2013, 15:25
Aktualizacja: Wtorek, 7 maja 2013, 14:42
Autor: MDvR
Jelenia Góra: Piknik z Akademią Piłkarską MOS Karkonosze Jelenia Góra
Fot. Tomasz Raczyński
Akademia Piłkarska MOS Karkonosze Jelenia Góra była organizatorem pikniku piłkarskiego, jaki miał miejsce w niedzielę, 5. maja w Cieplicach. Przy sprzyjających warunkach pogodowych impreza na Placu Piastowskim cieszyła się dużym zainteresowaniem.

Rodzinny piknik piłkarski obfitował w gry i zabawy dla najmłodszych. Były konkursy przeplatane możliwością uczestnictwa w rywalizacji na sztucznym boisku. Oprócz atrakcji piłkarskich organizatorzy zadbali również o dodatkowe animacje, które sprawiały dzieciom radość.

Żonglowanie piłką nożną, slalom z piłką na czas, konkurs wiedzy o piłce nożnej, konkurs rzutów karnych i wiele innych. O najmłodszych zadbali również funkcjonariusze policji znakujący rowery, straż miejska zajęła się nauką jazdy, był pokaz baniek mydlanych, darmowa wata cukrowa czy malowanie twarzy.

Zajęcia na sztucznym boisku prowadził Marek Siatrak, który przyznał, że poprzez imprezę chce popularyzować piłkę nożną, ale również przyglądać się najmłodszym talentom:
- Jest kilku zawodników, którzy przejawiają predyspozycje ruchowe i będziemy swoją ofertę jako klub Akademia Piłkarska przedstawiali.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (2) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group