Środa, 7 czerwca
Imieniny: Roberta, Wiesława
Czytających: 7796
Zalogowanych: 12
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Sosnówka: Piknik w Sosnówce

Niedziela, 13 czerwca 2021, 7:05
Autor: WAC
Sosnówka: Piknik w Sosnówce
Fot. WAC
Wiele atrakcji czekało na uczniów Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Sosnówce podczas wczorajszego (12.06) „Pikniku Rodzinnego dla Małych i Dużych”.

Organizatorem imprezy była Rada Rodziców szkoły przy współpracy Rady Sołeckiej Sosnówki i miejscowej Ochotniczej Straży Pożarnej. Lista propozycji jakie przygotowano dla najmłodszych jak i nieco starszych była bardzo długa. Dzieci mogły między innymi: wyszaleć się na dmuchańcach, skorzystać z przejażdżek konnych, postrzelać z karabinków biathlonowych, zjeść popcorn i watę cukrową. Na głodnych czekały potrawy z grilla oraz domowe ciasta. Każdy mógł też wylosować swój szczęśliwy los na loterii fantowej. Cały dochód uzyskany z pikniku został przeznaczony na potrzeby szkoły.

Sosnówka jest bardzo zżyta z naszą szkołą i bardzo się cieszę, że liczna grupa mieszkańców wsi jak i okolicznych miejscowości dziś nas odwiedziła – mówi p.o. dyrektora Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Sosnówce Teresa Smykowska. - W naszej szkole stawiamy na relacje, na kontakt z drugim człowiekiem, dlatego jest to dla nas bardzo cenne. Rok szkolny, który właśnie się kończy był dla nas bardzo trudny pod względem organizacyjnym i braku kontaktu bezpośredniego z dziećmi i rodzicami. Dlatego bardzo się cieszymy, że już wróciliśmy do szkoły, że możemy się spotkać ze sobą. Na przyszły rok szkolny mamy już popisany przez wójta Mirosława Kalatę arkusz organizacyjny, więc już dziś zapraszamy na rozpoczęcie nowego roku szkolnego.

Twoja reakcja na artykuł?

21
78%
Cieszy
1
4%
Hahaha
2
7%
Nudzi
0
0%
Smuci
2
7%
Złości
1
4%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (7)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Czy szkoły chronią przed rówieśniczą przemocą, zapewniając uczniom bezpieczeństwo w tym względzie?

Oddanych
głosów
972
Tak
10%
Nie
85%
Nie wiem
6%
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group