Sobota, 25 czerwca
Imieniny: Doroty, Łucji
Czytających: 6260
Zalogowanych: 4
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION: Pijany i bez prawa jazdy

Wtorek, 30 marca 2010, 17:22
Aktualizacja: 17:23
Autor: KAM
Mieszkaniec Gryfowa Śląskiego bez uprawnień do prowadzenia pojazdu i pod wpływem alkoholu wpadł na jeździe kradzionym samochodem.

W miniony weekend 22-letni mieszkaniec Gryfowa pojechał zatankować swój samochód Audi A4 na jedną ze stacji benzynowych w Mirsku. Mężczyzna nie zapłacił jednak za paliwo, o czym pracownicy stacji benzynowej powiadomili natychmiast policję.

Wieczorem w Gryfowie policjanci zauważyli samochód 22-latka. Auto zatrzymano do kontroli. Okazało się, że audi A4, którym kierował mężczyzna, było dzień wcześniej ukradzione na terenie Niemiec i miało fałszywe numery rejestracyjne. Mężczyzna był też pijany, ale odmówił badania alkomatem, więc policjanci zawieźli go do szpitala w celu zbadania krwi.

Złodziej nie miał prawa jazdy: zabrał mu je sąd. 22-latek odpowie za kradzież paliwa, „lewe” tablice i jazdę pod wpływem alkoholu oraz bez wymaganych uprawnień. Policja ustala, czy mężczyzna jest sprawcą kradzieży wspomnianego audi.

– Mężczyzna ten przebywa obecnie w policyjnym areszcie, a samochód zabezpieczony został na policyjnym parkingu. Policjanci wyjaśniają też szczegółowo okoliczności tej sprawy – mówi oficer prasowy KPP w Lwówku Śląskim asp szt. Marek Madeksza.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (6) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group