Niedziela, 10 grudnia
Imieniny: Bogdana, Daniela, Julii
Czytających: 9743
Zalogowanych: 10
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION: Pijany awanturnik na wczasach zimowych

Piątek, 30 stycznia 2009, 13:51
Aktualizacja: 13:52
Autor: TEJO
Nie w pensjonacie, ale w policyjnym areszcie spędził noc pijany turysta z Głogowa. Policjanci uspokajali go dwa razy. Za trzecim razem zabrali na „dołek”.

Niespokojną noc mieli goście jednego z pensjonatów w Karpaczu. Wszystko za sprawą awanturującego się wczasowicza z Głogowa. Zachowywał się na tyle głośno i agresywnie, że właścicielka zadzwoniła na policję.

– Policjanci, którzy pojechali pod wskazany adres, zastali młodego mężczyznę, który awanturował się i groził swojej dziewczynie – poinformowała nadkom. Edyta Bagrowska z KMP w Jeleniej Górze. – Gościem okazał się 18-letni mieszkaniec Głogowa, który przyjechał do Karpacza na ferie zimowe. Mężczyzna wyzywał swoją przyjaciółkę, był agresywny wobec innych osób będących w pensjonacie, nie reagował na prośby właścicielki, aby się uspokoił.

Po przybyciu policji, 18-latek nie zmienił swojego zachowania, nie reagował na polecenia policjantów, nadal się awanturował. Wobec tego funkcjonariusze ukarali go za zakłócanie ciszy nocnej mandatem karnym w wysokości 200 zł.

Kilka minut po interwencji policjanci zostali poproszeni jeszcze dwukrotnie o uspokojenie agresywnego młodzieńca. Za drugim razem go pouczyli, kiedy to nie poskutkowało trafił do wytrzeźwienia do policyjnego aresztu. Przeprowadzone badanie na zawartość alkoholu w jego organizmie wykazało 1,36 promila. Policyjny areszt podziałał na mężczyznę uspokajająco.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (15)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Czy jeździsz pociągami?

Oddanych
głosów
398
Nigdy
20%
Rzadko
41%
Czasami
26%
Często
13%
 
Głos ulicy
Na co wydałbym 1 mln zł, jeśli wygrałbym w Lotto
 
Miej świadomość
Luka VAT
 
Rozmowy Jelonki
Przepiękne freski w Małej Kamienicy
 
Aktualności
Frajda dla narciarzy
 
Aktualności
Magia miniaturowego świata
 
Aktualności
Maraton z policjantami
 
Kultura
Spotkanie w Muzeum w Szklarskiej Porębie
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group