Wtorek, 29 listopada
Imieniny: Błażeja, Saturnina
Czytających: 7803
Zalogowanych: 16
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Pijany 15–latek na rowerze

Piątek, 19 czerwca 2009, 14:53
Aktualizacja: 14:55
Autor: TEJO
Ponad dwa promile alkoholu w organizmie miał piętnastoletni chłopak, który wczoraj został zatrzymany przez patrol policji. Wcześniej zaczepił parę innych cyklistów, bo spodobała mu się jadąca jednośladem dziewczyna.

Do zdarzenia doszło wczoraj około godziny 22.45. Policjanci z polecenia oficera dyżurnego Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze pojechali na ulicę Goduszyńską w Jeleniej Górze, gdzie nietrzeźwy rowerzysta wszczął awanturę z parą, która także jechała rowerami.

Zgłaszający oświadczyli, że na ulicy Goduszyńskiej zaczepił ich rowerzysta. Kiedy dziewczyna z chłopakiem się zatrzymali cyklista zaczął się awanturować. Jego zachowanie wskazywało, że może być on pod wpływem alkoholu - mówi nadkom. Edyta Bagrowska z policji.

Policjanci przyjechali na miejsce, ale rowerzysty tam nie było. Po kilku minutach wrócił. W rozmowie z nim policjanci wyczuli od niego wyraźną woń spirytualiów. Przeprowadzone badanie wykazało ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Chłopak oświadczył, że zaczepił parę, ponieważ podobała mu się dziewczyna.
Nieletni za swój czyn odpowie przed sądem rodzinnym. Obecnie policjanci ustalają, gdzie i z kim chłopak pił alkohol.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (29)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group