Piątek, 27 maja
Imieniny: Jana, Juliusza
Czytających: 7637
Zalogowanych: 9
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Pijana banda pobiła jeleniogórzanina

Piątek, 1 sierpnia 2008, 15:02
Aktualizacja: 15:04
Autor: Angela
Dziś w nocy na ulicy Długiej pobity został starszy mężczyzna. Mieszkaniec trafił do szpitala, a czteroosobowa banda, która prawdopodobnie dopuściła się występku, wpadła w ręce straży miejskiej i policji. – Niewiele w tej sprawie wiadomo, i jest jeszcze za wcześnie by mówić o szczegółach – usłyszeliśmy od rzecznika prasowego policji.

Do zdarzenia miało dojść dzisiejszej nocy o godzinie 2.15 przy ulicy Długiej przy sklepie monopolowym. Zdaniem poszkodowanego czteroosobowa grupa chuliganów rzuciła się na niego, pobiła go i uciekła. Na miejsce przybył syn ofiary, który zawiadomił pogotowie, straż miejską i policję. Funkcjonariuszom podano rysopisy sprawców. Po penetracji miasta strażnicy miejscy znaleźli dwóch podejrzanych na ulicy Poznańskiej.

Okazali się nimi kompletnie pijani 18 – latka i 34 – letni mężczyzna, którzy na widok straży miejskiej zaczęli uciekać w stronę Podwala – usłyszeliśmy od straży miejskiej.
Po pościgu zatrzymano chuliganów. Przy obezwładniani prawdopodobnych sprawców pobicia, ci wyrywali się i „obrzucili” strażników wyzwiskami i złorzeczeniami. Dwóch pozostałych podejrzanych wpadło w ręce policji. Okoliczności zajścia i szczegóły sprawy ustalają mundurowi.

- Jeden z policjantów pojechał na przesłuchanie do szpitala, gdzie obecnie znajduje się pobity mężczyzna – mówi rzecznik prasowy jeleniogórskiej policji nadkom. Edyta Bagrowska.

Szczegóły i ustalenia w tej sprawie mają się pojawić w najbliższych dniach.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (11) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group