Poniedziałek, 28 listopada
Imieniny: Grzegorza, Zdzisława, Stefana
Czytających: 8151
Zalogowanych: 10
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Pijak zabił psa ramą okienną

Wtorek, 14 września 2010, 9:22
Aktualizacja: 9:22
Autor: KMP
Kara do dwóch lat więzienia może grozić mieszkańcowi Janowic Wielkich, który – w alkoholowym amoku – w bestialski sposób zabił swojego psa, a zwłoki kazał zakopać sąsiadowi.

Wczoraj policjanci zatrzymali 37-letniego mieszkańca gminy Janowice Wielkie podejrzanego o zabicie psa ze szczególnym okrucieństwem. O fakcie powiadomiono wieczorem oficera dyżurnego: według zgłoszenia sprawca miał kilka godzin wcześniej pozbawić zwierzę życia uderzając czworonoga ramą okienną.

Oficer dyżurny o zdarzeniu powiadomił weterynarza, który pojechał na miejsce wraz z policjantami. Właścicielem zwierzęcia okazał się 37-letni mężczyzna. Był pijany. Przeprowadzone badanie na zawartość alkoholu w jego organizmie wykazało blisko 3 promile. Przeprowadzone czynności potwierdziły zgłoszenie. Obecnie policjanci wyjaśniają powody takiego zachowania sprawcy.

Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu do wytrzeźwienia i dalszych czynności. Za zabicie zwierzęcia ze szczególnym okrucieństwem grozić mu może nawet do 2 lat pozbawienia wolności.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (48)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Czy Termy Cieplickie powinny trafić w prywatne ręce?

Oddanych
głosów
188
Tak
33%
Nie
61%
Nie wiem
6%
Copyright © 2002-2022 Highlander's Group