Niedziela, 24 stycznia
Imieniny: Franciszka, Rafała
Czytających: 7005
Zalogowanych: 6
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: PIF PARRE zagra w Oriencie. W najbliższy piątek

Wtorek, 1 listopada 2011, 11:45
Aktualizacja: 11:47
Autor: Petr
JELENIA  GÓRA: PIF PARRE zagra w Oriencie. W najbliższy piątek
Fot. Organizator
W najbliższy piątek, 4 listopada w klubie muzycznym Orient Express w dawnym budynku dworca PKP w Jeleniej Górze odbędzie się koncert PIFF PARRE – blues–rockowej formacji z Rudy Śląskiej. Start, godzina 20.00. Bilety w cenie 20 zł.

PIFF PARRE – jak twierdzą sami artyści, to zespół osadzony w klimacie „Śląskiego brzmienia”, grający muzykę z pogranicza bluesa i rocka. Od początku swej działalności, która sięga 2003 roku kapela stale koncertuje zarówno w Polsce, jak i za granicą m.in. w Czechach i Niemczech gdzie cieszy się dużą popularnością. Co zresztą wcale nie dziwi biorąc pod uwagę fakt, że PIFF PARRE to wybuchowa mieszanka muzyki i ciekawych osobowości scenicznych.

– Zaprosiłam PIFF PARRE do Orient Expressu, bo jest to zespół który naprawdę umie rozgrzać publikę. Jak dotąd, kapela koncertowała na festiwalach, zlotach motocyklowych; u boku TSA, Dżem, Cree, Terry Man, Chaz De Paolo i wielu innych. I wypadała świetnie – mówi nam Alicja Dusińska, właścicielka klubu.

I dodaje: – Jestem pewna, że tak samo będzie w najbliższy piątek. Przyjdźcie, pobawcie się z nami i sami oceńcie. Drzwi Orientu stoją otworem dla tych wszystkich, którzy lubią ciekawą muzykę.

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group