Wtorek, 26 stycznia
Imieniny: Pauliny, Polikarpa
Czytających: 7723
Zalogowanych: 8
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Pierwsze studniówki w Jeleniej Górze! Abiturienci bawią się z klasą

Wtorek, 18 stycznia 2011, 8:32
Aktualizacja: Niedziela, 23 stycznia 2011, 10:37
Autor: Petr
JELENIA GÓRA: Pierwsze studniówki w Jeleniej Górze! Abiturienci bawią się z klasą
Fot. Petr
Mistrzowskie wykonania poloneza, programy artystyczne, konkursy i nadawanie tytułów najprzystojniejszych, najpiękniejszych czy najsympatyczniejszych uczestników studniówek, poprzedzające tańce oraz hulanki do rana – oto jak bawią się dzisiaj abiturienci.

Pierwsze studniówki w jeleniogórskich hotelach, ośrodkach wypoczynkowych, restauracjach i klubach muzycznych, za nami. Studniówki, czy może raczej wykwintne bale jedynie z lekka okraszone alkoholem, na których młodzi ludzie – co bardzo krzepiące – udowadniają wszem i wobec, że potrafią się bawić w iście „salonowym” stylu.

Jak się okazuje, na dzisiejszych studniówkach nie „picie” jest sprawą priorytetową, lecz pokazanie się z możliwie najlepszej strony, np. jako mistrz poloneza, osoba o wcale niemałym talencie aktorskim czy też dżentelmen lub dama o nienagannych manierach. Prócz tradycyjnych „tańców, hulanek i swawoli”, które, rzecz jasna, odbywają się pod kuratelą grona pedagogicznego, jeleniogórska młodzież preferuje obecnie imprezy urozmaicone – bogate w programy artystyczne, gry i ciekawe konkursy.

Co ważne, dzisiejsi „studniówkowicze” w dużej mierze sami przygotowują imprezy, które po raz pierwszy, a zarazem ostatni przed maturą pozwolą im na szampańską zabawę zarówno w towarzystwie kolegów z klasy, jak i nauczycieli-opiekunów. I bardzo dobrze, gdyż pracując nad czymś samemu, jak wiadomo, pracę tę doceniamy i staramy się, by nasz projekt wypadł jak najlepiej. Dlatego też, pierwsze studniówki w Jeleniej Górze wypadły bardzo dobrze – choć było hucznie, to z klasą i dobrym smakiem.

W galerii: studniówka „Elektronika”.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (40) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group