Reklama
Środa, 3 czerwca
15°C Jelenia Góra
Czytających: 87 101 Zalogowanych: 29
CZYTAJ RÓWNIEŻ
Aktualności „Nie” dla łączenia szpitali Aktualności Zaginęła Wioletta Krzaczkowska Aktualności Kamera na Górze Szybowcowej Aktualności Ratują życie i zdrowie innych ludzi — GOPR świętuje 50-lecie Aktualności Jelonka się zmienia Pogoda Niebieski Księżyc - to tylko nazwa, nie kolor Aktualności Osiołki czekają Nekrologi Tragedia, nie żyje 28-letni funkcjonariusz Pieniądze Ceny w sklepach w dół 112 Ukradł auto i wdał się w ucieczkę Aktualności Dolina Bobru

Piękno Portugalii w cyklu czwartkowym [foto]

„Portugalia – kraina nad Atlantykiem” to tytuł kolejnego spotkania 9 listopada o godz. 19.00 w cieplickim Muzeum Przyrodniczym. Poprowadzi je Renata Mięgoć. Wstęp wolny. Liczba miejsc ograniczona.

Autor: Muzeum Przyrodnicze 1 min czytania

Audio

Czytaj na głos

Portugalia urzeka od pierwszych chwil. Łagodne, atlantyckie powietrze, ponad 300 słonecznych dni w roku i przyjaźni, uśmiechnięci mieszkańcy. A do tego spektakularna przygoda i moc zabytków. To wyjątkowo piękna część Europy, bogata zarówno w rzeki, lasy i doliny na północy, jak i urozmaiconą linię brzegową, obejmującą plaże, klify i jaskinie, na południu. To kraj, w którego świadomości, pomnikach historii i dziełach kultury, trwa wciąż pamięć niegdysiejszej potęgi, znaczenia i bogactwa.

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Brak zdjęcia Poszukuję kierowcy kat. C+E Dam pracę Mysłakowice Do uzgodnienia

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

TikTokowa Jelonka