Wtorek, 1 grudnia
Imieniny: Edmunda, Natalii
Czytających: 5415
Zalogowanych: 4
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Piękne wspomnienia z obozu rowerowego

Wiadomości: Kraj/Jelenia Góra
Środa, 17 lipca 2013, 8:11
Aktualizacja: 8:47
Autor: Org
Fot. Organizator
Minął pierwszy turnus kolonijny zorganizowany przez jeleniogórski oddział Towarzystwa Przyjaciół Dzieci. Oto pamiątka z obozu rowerowego w miejscowości Boruja w Wielkopolsce, pełna przygód i miłych wspomnień.

Zakończył się też pierwszy turnus kolonii w Brennie, gdzie wypoczywało 106 dzieci. Poza wodnymi szaleństwami, również na kajakach, uczestniczyły one w atrakcyjnym programie kolonijnym i w wycieczkach pod opieką wykwalifikowanej i troskliwej kadry. Organizatorzy zadbali też o pyszną kuchnię.

- Towarzystwo od wielu lat specjalizuje się w organizacji atrakcyjnego , bezpiecznego i niedrogiego wypoczynku, czego dowodem jest zaufanie ze strony rodziców, opiekunów, a także licznych osób wspierających i wspomagających organizację i pomoc dla dzieci – mówi Ryszard Wach, prezes jeleniogórskiego oddziału Towarzystwa Przyjaciół Dzieci. - Za to zaufanie przy tej okazji bardzo dziękujemy.

W ramach swojej działalności statutowej TPD jest organizatorem różnych form wypoczynku wakacyjnego dla około 1000 dzieci, które wypoczywają nad jeziorami, nad Bałtykiem oraz w miejscu zamieszkania – dodaje.
Podczas obozu rowerowego odbyło się również uroczyste spotkanie przy ognisku, w trakcie którego uhonorowani zostali odznaczeniami TPD wieloletni działacze i sponsorzy.

- Dzięki nim TPD w Siekierczynie organizuje od lat bardzo atrakcyjne obozy rowerowe – wyjaśnia Ryszard Wach. - Na szczególne słowa uznania zasługują oba gminne samorządy: Siekierczyna i Siedlca, które nieodpłatnie udostępniają m.in. wspaniałą bazę pobytową dla dzieci. Obaj wójtowie przybyli odwiedzić obozowiczów – dodaje prezes TPD.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (2) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group