Środa, 24 czerwca
27°C Jelenia Góra
CZYTAJ RÓWNIEŻ
Edukacja Zmarła Jadwiga Dąbrowska Kryminał Groził śmiercią kobiecie i dzieciom Uzdrowisko Cieplice Nowość w Uzdrowisku Cieplice – kąpiel perełkowa w basenie termalnym Aktualności Wyrobiska Góry Wapiennej skrywają historię sprzed wieków Pogoda Popadało mało, a zniszczenia duże Aktualności Złoto dla KANS! Kuba Smolarek najlepszy w Gdańsku Piłka nożna Karkonosze z nowym trenerem Pogoda Balon nad Jelenią Górą. Tak wygląda pierwszy dzień lata z góry 112 Samochodem w drzewo Sport Ala ogrywa starsze koleżanki Aktualności Setki podpisów Inwestycje Powódź zostawiła ślady. Trwa odbudowa szkoły Kultura, rozrywka Roztańczona Noc Świętojańska pod Chojnikiem. Muzyka i magia do późnej nocy Aktualności Koncert Leniwca w Szwajcarce Tragedie i dramaty Błyskawica rozerwała kask. Rowerzystka przeżyła Aktualności Bóbr uwięziony w starym basenie Kryminał Czy możliwa jest zmowa 20-latka ze szkolną sekretarką? Mimo fałszerstwa były starosta nie straci dyplomu ukończenia studiów
reklamy
reklamy

Piąta lokata Tomaszczyka i Włocha w Niemczech [FOTO] [VIDEO]

Audio

Czytaj na głos

Autor: MDvR 2 min czytania

Zespół Ulter Sport Rally Team na piątym miejscu zakończył swój udział w pierwszej rundzie ADAC Opel Rallye Cup – Rajdzie Saarland. JerzyrnTomaszczyk i jeleniogórski pilot Łukasz Włoch w swoim debiucie za kierownicą pucharowego Opla Adama spisali się znakomicie i wśród bardzo silnej konkurencji pokazali, że potrafią jec

reklamy
YouTube

Ta treść zewnętrzna zostanie załadowana po wyrażeniu zgody albo po ręcznym uruchomieniu.

Jerzy Tomaszczyk:

  • Uważam, że bardzo udanie rozpoczęliśmy sezon startów w ADAC Opel Rallye Cup. Piąte miejsce w klasyfikacji Pucharu, bardzo dobre wyniki na poszczególnych odcinkach specjalnych, a przede wszystkim równe tempo cieszą najbardziej. Naszym celem było ukończenie rajdu i nie chcieliśmy podejmować dużego ryzyka, na które przyjdzie jeszcze czas w dalszej części sezonu. Pokazaliśmy jednak, że potrafimy walczyć także z załogami, które regularnie startują w mistrzostwach Niemiec i mają za sobą rok startów w Pucharze Opla. Dla nas to duża motywacja, ale potrzebujemy więcej doświadczenia, a Rajd Saarland był dla naszego zespołu świetną i ważną lekcją. Opel Adam to świetny samochód rajdowy i myślę, że można nim uzyskiwać bardzo dobre rezultaty. Chciałbym także podziękować wszystkim kibicom za wsparcie i doping podczas minionego weekendu. Jesteście niesamowici! Dziękujemy firmom Ulter - układy wydechowe, Nova Trading - dystrybutorrnstali szlachetnych, Motul oleje, Olpol - dystrybutor marek olejowych najwyższej jakości, Dealer Opel Wawrosz, Darma i Interia.pl. Bez Was nasz start nie byłby możliwy.
YouTube

Ta treść zewnętrzna zostanie załadowana po wyrażeniu zgody albo po ręcznym uruchomieniu.

Łukasz Włoch: - Tylko półtorej sekundy zabrakło nam do czwartego miejsca w Pucharze Opla. To bardzo niewiele i odczuwamy spory niedosyt, że nie znaleźliśmy się jedną pozycję wyżej... ale cały rajdowy weekend w naszym debiutanckim występie w Rajdowych Mistrzostwach Niemiec był wyśmienity. Od samego początku mieliśmy dobre tempo, a po pierwszych próbach zdecydowaliśmy się przyspieszyć i zaczęliśmy awansować w klasyfikacji Pucharu. Wtedy jednak zabrakło nam nieco doświadczenia, bo źle ustawiony balans hamulców spowodował spore straty czasowe. Tylko dlatego że używamy płynu hamulcowego Motul nie straciliśmy całkowicie hamulców z przegrzania. Wyciągniemy wnioski z tego doświadczenia i w przyszłości postaramy się nie popełniać takich błędów w ustawieniach. Po tych kłopotach udało nam się odrobić cenne sekundy i notowaliśmy czasy w ścisłej czołówce Pucharu. Piąta pozycja to świetny wynik, a mnie cieszy nasza dobra współpraca, świetne funkcjonowanie naszego zespołu i naprawdę bardzo dojrzała jazda Jurka. Myślę, że w tym roku stać nas na bardzo dobre rezultaty i zrobimy wszystko, żeby pokazać się z jak najlepszej strony. Dziękujemy za Wasz doping!

reklamy

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Masażystka / Fizjoterapeutka w SPA Miejsce pracy: Karpacz Bliss Spa Hotel Dziki Potok Forma zatrudnienia: Umowa o pracę lub B2B Wynagrodzenie: do uzgodnienia Zakres obowiązków: … Recepcjonistka/Recepcjonista Ultima Auto dealer ŠKODA, KIA, ISUZU, MG, OMODA, JAECOO w Jeleniej Górze poszukuje osoby na stanowisko Recepcjonistki/Recepcjonisty. Twój zakres o… Przyjmę zlecenia brukarskie-kostka brukowa, obrzeża, krawężniki, ogrodzenia Przyjmę zlecenia na układanie kostki brukowej, montaż obrzeży, krawężników, ogrodzeń panelowych i nie tylko. tel: 691 138 070 KSIĘGOWA / KSIĘGOWY Spółka ENERGOBEST z siedzibą w Jeleniej Górze zatrudni na stanowisko: Księgowa / Księgowy z doświadczeniem oraz znajomością programu Comarch Optima.… Praca na dachu Firma o ugruntowanej pozycji na rynku zatrudni dekarza z doświadczeniem. Praca na stałe, gwarancja zatrudnienia przez cały rok. Umowa o pracę. Tylko …

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

reklamy
TikTokowa Jelonka