Środa, 22 maja
Imieniny: Heleny, Julii
Czytających: 9363
Zalogowanych: 16
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Polska: PGNiG sponsorem ekstraklasy piłki ręcznej?

Sobota, 29 maja 2010, 16:50
Aktualizacja: 16:53
Autor: arec
Polska: PGNiG sponsorem ekstraklasy piłki ręcznej?
Fot. R.Ignaciak
Prawdopodobnie ekstraklasa piłki ręcznej będzie miała sponsora tytularnego. Ma nim zostać PGNiG. W tej sprawie 12 czerwca odbędzie się spotkanie władz ZPRP, Kolegium Ligi oraz prezesów klubów ekstraklasy.

Przyszły sponsor tytularny ekstraklasy podaje na swojej stronie internetowej informację: „PGNiG SA jako oficjalny sponsor Związku Piłki Ręcznej przekaże w ciągu trzech lat środki finansowe na wspieranie organizacji przygotowań, wyposażenia sportowego, rekreacyjnego i oficjalnego, spotkań i turniejów, a także opieki lekarskiej i odnowy biologicznej zawodników.”

Czy taka informacja oznacza, że do kas klubów ekstraklasy wpłyną dodatkowe pieniądze? Zapytaliśmy o to wiceprezesa KPR Jelenia Góra, Michała Matuszewskiego – Na pewno jakieś pieniądze wpłyną, nie wiemy tylko ile. Wszelkie informacje na ten temat otrzymamy 12 czerwca. Na razie ciężko cokolwiek powiedzieć – poinformował Wiceprezes.

Wiadomo tylko, że w halach, w których będą rozgrywane mecze ekstraklasy, zostanie wyszczególnione miejsce na reklamę nowego sponsora, a na rękawkach zawodnicy i zawodniczki będą nosić logo PGNiG.

Przed przyszłym sezonem KPR Jelenia Góra szuka wzmocnień. Obecnie prowadzone są rozmowy z dwoma zawodniczkami, które jeszcze nie podjęły decyzji odnośnie ewentualnego transferu. KPR nie chce zdradzać ich nazwisk, aby macierzyste kluby nie chciały wpłynąć na ich decyzje – Mogę tylko powiedzieć, że jedna z nich jest reprezentantką Polski, a druga młodzieżową reprezentantką kraju – powiedział Michał Matuszewski.

Oprócz Sabiny Kobzar żadna z zawodniczek grających w ubiegłym sezonie w KPR nie opuściła zespołu. Wszystkie piłkarki podpisały z klubem nowe kontrakty.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (6)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Z którym z autorów chcieliby Państwo spotkać się w Książnicy Karkonoskiej?

Oddanych
głosów
486
Puzyńska Katarzyna
35%
Twardoch Szczepan
31%
Żulczyk Jakub
34%
 
Głos ulicy
W ogóle nie mam telewizora
 
Miej świadomość
Kraina Wygasłych Wulkanów w Polsce
 
Rozmowy Jelonki
Szachy to królewska gra
 
Piłka nożna
To już dziś... Walka o fazę ogólnopolską!
 
Kultura
Schronisko w wersji All Inclusive
 
Aktualności
Trwają prace przy magistrali na Wolności
 
Aktualności
Oszukiwali na refundacjach za leki
Copyright © 2002-2024 Highlander's Group