Piątek, 7 maja
Imieniny: Benedykta, Ludmiły
Czytających: 3136
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

IV-liga: Pełny terminarz piłkarskiej IV–ligi

Piątek, 10 lipca 2015, 12:01
Aktualizacja: 12:08
Autor: MDvR
IV-liga: Pełny terminarz piłkarskiej IV–ligi
Fot. archiwum
Na inaugurację nowego sezonu na boiskach IV–ligi dolnośląskiej dojdzie do derbów powiatu jeleniogórskiego, w których beniaminek rozgrywek Lotnik Jeżów Sudecki podejmie Olimpię Kowary. Jesienią rozegranych zostanie siedemnaście serii spotkań, w tym dwie rozegrane awansem z rundy wiosennej.

1. kolejka (15-16 sierpnia)
Lotnik Jeżów Sudecki - Olimpia Kowary
Chrobry II Głogów - BKS Bobrzanie Bolesławiec
Piast Nowa Ruda - Orkan Szczedrzykowice
Pogoń Oleśnica - Sokół Wielka Lipa
Orzeł Ząbkowice Śląskie - Granica Bogatynia
GKS Kobierzyce - Włókniarz Mirsk
Polonia Trzebnica - AKS Strzegom
Bielawianka Bielawa - LZS Stary Śleszów

2. kolejka (22-23 sierpnia)
Olimpia Kowary - LZS Stary Śleszów
AKS Strzegom - Bielawianka Bielawa
Włókniarz Mirsk - Polonia Trzebnica
Granica Bogatynia - GKS Kobierzyce
Sokół Wielka Lipa - Orzeł Ząbkowice Śląskie
Orkan Szczedrzykowice - Pogoń Oleśnica
BKS Bobrzanie Bolesławiec - Piast Nowa Ruda
Lotnik Jeżów Sudecki - Chrobry II Głogów

3. kolejka (26 sierpnia)
Chrobry II Głogów - Olimpia Kowary
Piast Nowa Ruda - Lotnik Jeżów Sudecki
Pogoń Oleśnica - BKS Bobrzanie Bolesławiec
Orzeł Ząbkowice Śląskie - Orkan Szczedrzykowice
GKS Kobierzyce - Sokół Wielka Lipa
Polonia Trzebnica - Granica Bogatynia
Bielawianka Bielawa - Włókniarz Mirsk
LZS Stary Śleszów - AKS Strzegom

4. kolejka (29-30 sierpnia)
Olimpia Kowary - AKS Strzegom
Włókniarz Mirsk - LZS Stary Śleszów
Granica Bogatynia - Bielawianka Bielawa
Sokół Wielka Lipa - Polonia Trzebnica
Orkan Szczedrzykowice - GKS Kobierzyce
BKS Bobrzanie Bolesławiec - Orzeł Ząbkowice Śląskie
Lotnik Jeżów Sudecki - Pogoń Oleśnica
Chrobry II Głogów - Piast Nowa Ruda

5. kolejka (5-6 września)
Piast Nowa Ruda - Olimpia Kowary
Pogoń Oleśnica - Chrobry II Głogów
Orzeł Ząbkowice Śląskie - Lotnik Jeżów Sudecki
GKS Kobierzyce - BKS Bobrzanie Bolesławiec
Polonia Trzebnica - Orkan Szczedrzykowice
Bielawianka Bielawa - Sokół Wielka Lipa
LZS Stary Śleszów - Granica Bogatynia
AKS Strzegom - Włókniarz Mirsk

6. kolejka (12-13 września)
Olimpia Kowary - Włókniarz Mirsk
Granica Bogatynia - AKS Strzegom
Sokół Wielka Lipa - LZS Stary Śleszów
Orkan Szczedrzykowice - Bielawianka Bielawa
BKS Bobrzanie Bolesławiec - Polonia Trzebnica
Lotnik Jeżów Sudecki - GKS Kobierzyce
Chrobry II Głogów - Orzeł Ząbkowice Śląskie
Piast Nowa Ruda - Pogoń Oleśnica

7. kolejka (19-20 września)
Pogoń Oleśnica - Olimpia Kowary
Orzeł Ząbkowice Śląskie - Piast Nowa Ruda
GKS Kobierzyce - Chrobry II Głogów
Polonia Trzebnica - Lotnik Jeżów Sudecki
Bielawianka Bielawa - BKS Bobrzanie Bolesławiec
LZS Stary Śleszów - Orkan Szczedrzykowice
AKS Strzegom - Sokół Wielka Lipa
Włókniarz Mirsk - Granica Bogatynia

8. kolejka (26-27 września)
Olimpia Kowary - Granica Bogatynia
Sokół Wielka Lipa - Włókniarz Mirsk
Orkan Szczedrzykowice - AKS Strzegom
BKS Bobrzanie Bolesławiec - LZS Stary Śleszów
Lotnik Jeżów Sudecki - Bielawianka Bielawa
Chrobry II Głogów - Polonia Trzebnica
Piast Nowa Ruda - GKS Kobierzyce
Pogoń Oleśnica - Orzeł Ząbkowice Śląskie

9. kolejka (3-4 października)
Orzeł Ząbkowice Śląskie - Olimpia Kowary
GKS Kobierzyce - Pogoń Oleśnica
Polonia Trzebnica - Piast Nowa Ruda
Bielawianka Bielawa - Chrobry II Głogów
LZS Stary Śleszów - Lotnik Jeżów Sudecki
AKS Strzegom - BKS Bobrzanie Bolesławiec
Włókniarz Mirsk - Orkan Szczedrzykowice
Granica Bogatynia - Sokół Wielka Lipa

10. kolejka (10-11 października)
Olimpia Kowary - Sokół Wielka Lipa
Orkan Szczedrzykowice - Granica Bogatynia
BKS Bobrzanie Bolesławiec - Włókniarz Mirsk
Lotnik Jeżów Sudecki - AKS Strzegom
Chrobry II Głogów - LZS Stary Śleszów
Piast Nowa Ruda - Bielawianka Bielawa
Pogoń Oleśnica - Polonia Trzebnica
Orzeł Ząbkowice Śląskie - GKS Kobierzyce

11. kolejka (17-18 października)
GKS Kobierzyce - Olimpia Kowary
Polonia Trzebnica - Orzeł Ząbkowice Śląskie
Bielawianka Bielawa - Pogoń Oleśnica
LZS Stary Śleszów - Piast Nowa Ruda
AKS Strzegom - Chrobry II Głogów
Włókniarz Mirsk - Lotnik Jeżów Sudecki
Granica Bogatynia - BKS Bobrzanie Bolesławiec
Sokół Wielka Lipa - Orkan Szczedrzykowice

12. kolejka (24-25 października)
Olimpia Kowary - Orkan Szczedrzykowice
BKS Bobrzanie Bolesławiec - Sokół Wielka Lipa
Lotnik Jeżów Sudecki - Granica Bogatynia
Chrobry II Głogów - Włókniarz Mirsk
Piast Nowa Ruda - AKS Strzegom
Pogoń Oleśnica - LZS Stary Śleszów
Orzeł Ząbkowice Śląskie - Bielawianka Bielawa
GKS Kobierzyce - Polonia Trzebnica

13. kolejka (7-8 listopada)
Polonia Trzebnica - Olimpia Kowary
Bielawianka Bielawa - GKS Kobierzyce
LZS Stary Śleszów - Orzeł Ząbkowice Śląskie
AKS Strzegom - Pogoń Oleśnica
Włókniarz Mirsk - Piast Nowa Ruda
Granica Bogatynia - Chrobry II Głogów
Sokół Wielka Lipa - Lotnik Jeżów Sudecki
Orkan Szczedrzykowice - BKS Bobrzanie Bolesławiec

14. kolejka (11 listopada)
Olimpia Kowary - BKS Bobrzanie Bolesławiec
Lotnik Jeżów Sudecki - Orkan Szczedrzykowice
Chrobry II Głogów - Sokół Wielka Lipa
Piast Nowa Ruda - Granica Bogatynia
Pogoń Oleśnica - Włókniarz Mirsk
Orzeł Ząbkowice Śląskie - AKS Strzegom
GKS Kobierzyce - LZS Stary Śleszów
Polonia Trzebnica - Bielawianka Bielawa

15. kolejka (14-15 listopada)
Bielawianka Bielawa - Olimpia Kowary
LZS Stary Śleszów - Polonia Trzebnica
AKS Strzegom - GKS Kobierzyce
Włókniarz Mirsk - Orzeł Ząbkowice Śląskie
Granica Bogatynia - Pogoń Oleśnica
Sokół Wielka Lipa - Piast Nowa Ruda
Orkan Szczedrzykowice - Chrobry II Głogów
BKS Bobrzanie Bolesławiec - Lotnik Jeżów Sudecki

16. kolejka (21-22 listopada)
Olimpia Kowary - Lotnik Jeżów Sudecki
BKS Bobrzanie Bolesławiec - Chrobry II Głogów
Orkan Szczedrzykowice - Piast Nowa Ruda
Sokół Wielka Lipa - Pogoń Oleśnica
Granica Bogatynia - Orzeł Ząbkowice Śląskie
Włókniarz Mirsk - GKS Kobierzyce
AKS Strzegom - Polonia Trzebnica
LZS Stary Śleszów - Bielawianka Bielawa

17. kolejka (28-29 listopada)
LZS Stary Śleszów - Olimpia Kowary
Bielawianka Bielawa - AKS Strzegom
Polonia Trzebnica - Włókniarz Mirsk
GKS Kobierzyce - Granica Bogatynia
Orzeł Ząbkowice Śląskie - Sokół Wielka Lipa
Pogoń Oleśnica - Orkan Szczedrzykowice
Piast Nowa Ruda - BKS Bobrzanie Bolesławiec
Chrobry II Głogów - Lotnik Jeżów Sudecki

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group