Środa, 21 października
Imieniny: Urszuli, Jakuba
Czytających: 6835
Zalogowanych: 11
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Pełna życzeń Wigilia u fotografików

Wiadomości: JELENIA GÓRA
Piątek, 19 grudnia 2008, 8:45
Aktualizacja: 9:41
Autor: TEJO
Fot. TEJO
Członkowie Jeleniogórskiego Towarzystwa Fotograficznego już wczoraj podzielili się opłatkiem i życzeniami wesołych świąt oraz udanych kadrów w nadchodzącym roku.

– W trakcie mijających miesięcy przybyło nam członków, zwłaszcza ludzi młodych, co bardzo nas cieszy – mówi Janusz Pytel, prezes JTF. – Życzę wszystkim, aby święta były spokojne, a Nowy Rok przyniósł sukcesy nie tylko na fotograficznym polu – dodał.

Kilkudziesięciu fotografików w niewielkim pomieszczeniu galerii JTF, która jest zarazem jego siedzibą, składało sobie szczere życzenia i dzieliło się opłatkiem. Nie zabrakło też noworocznego toastu i rozmów o fotografii. – Jak tak dalej pójdzie, to będziemy musieli powiększyć powierzchnię naszego lokalu mówił prezes Pytel widząc frekwencję podczas fotograficznej Wigilii. Janusz Pytel dziękował też najbardziej zaangażowanym w pracę Tadeuszowi Biłozorowi, Janowi Foremnemu i Teodorowi Gutajowi. Wśród obecnych nie zabrakło nestorów fotografii jeleniogórskiej: Wacława Narkiewicza i Jerzego Wilklenda. Była też Janina Peikert oraz Jolanta Wilkońska.

Kolejnym wydarzeniem w galerii Jeleniogórskiego Towarzystwa Fotograficznego będzie wystawa Fotografia Roku, do której wernisaż odbędzie się 8 stycznia 2009.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (3) Dodaj komentarz

piipi 19-12-2008 13:16
..tak zdjecia mozna ..cykac caly roczek..
~fantom 19-12-2008 22:29
sprzęt maja chłopaki niezły, zwłaszcza na zdjęciu nr 4 :)
~jogo 20-12-2008 0:02
Miło zabaczyć, że nie tylko potrafią fotografować robić wystawy dla innych na pokaz ale tez pamietają o wspólnych spotkaniach Świątecznych i składaniu sobie życzeń. Też bym tak chciał. Pozdrawiam.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group