Wtorek, 27 września
Imieniny: Kosmy, Damiana
Czytających: 7137
Zalogowanych: 10
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Pędem po pętli

Niedziela, 11 czerwca 2006, 0:00
Aktualizacja: Niedziela, 11 czerwca 2006, 9:10
Autor: rylit
Jelenia Góra: Pędem po pętli
Fot. rylit
Wiele emocji wśród zawodników i publiczności wzbudziły sobotnie V Mistrzostwa Jeleniej Góry Sobieszowa w Biegach na Nartorolkach i Hulajnogach.

Zawody odbyły się w ramach obchodów Dni Sobieszowa. Mistrzostwa zorganizował klub MKS Karkonosze Sporty Zimowe i Szkoła Podstawowa nr 15. Wyścigi rozgrano na pętli, która znajduje się wokół placówki.

Organizatorzy wyznaczyli aż 10 kategorii wiekowych: od najmłodszych, startujących na hulajnogach, po starszą młodzież, która ścigała się na nartorolkach.
Dzięki tej dyscyplinie sportu zawodnicy, którzy zimą biegają na nartach, mogą trenować i utrzymywać formę także w ciepłych miesiącach roku.

Każdy musiał być zaopatrzony w numer startowy i obowiązkowo kask ochronny. Organizatorzy zapewnili młodym sportowcom posiłek i napoje oraz punkt opieki medycznej.
Imprezę ze swadą poprowadził znany sportowy dziennikarz Polskiego Radia Wrocław, Janusz Rodziewicz.

Mimo młodego wieku zawodników w poszczególnych biegach, walka była bardzo zacięta. Przyznano dyplomy za miejsca od I-VI oraz puchary za miejsca od I-III. Dla najmłodszych były nagrody rzeczowe i pamiątkowe gadżety.
We wręczaniu nagród uczestniczyła znana zawodniczka Vitaralu Jelfa Marta Oleszczuk.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group