Wtorek, 4 sierpnia
Imieniny: Dominika, Jana
Czytających: 3670
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Paulina Włodarczyk ponownie najlepsza

Wiadomości: Wrocław
Środa, 6 kwietnia 2016, 9:09
Aktualizacja: 9:11
Autor: KKK Shinkyokushinkai/ Przemek Kaczałko
Fot. użyczone
20 marca we Wrocławiu w hali sportów walki AWF rozegrane zostały XXXV Mistrzostwa Makroregionu Dolnośląskiego oraz Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików Polskiego Związku Karate. Fenomenalnie na turnieju zaprezentowała się zawodniczka Karkonoskiego Klubu Karate Shinkyokushinkai Paulina Włodarczyk, która po raz kolejny została mistrzynią naszego województwa w stylu karate kyokushin.

Paulina Włodarczyk zwyciężyła wszystkie walki przed czasem, nie dając szans rywalkom. Każdą ze stoczonych walk zakończyła przed regulaminowym czasem. Rok temu jeleniogórzanka również zwyciężyła swoją kategorię, lecz w tym roku swoją postawą zwróciła szczególną uwagę Komisji Sędziowskiej Polskiego Związku Karate, która uznała ją za "Najlepszą Młodziczkę Województwa Dolnośląskiego".

Organizatorem turnieju był Wrocławski Klub Karate Kyokushin A.S. Sypień. Sędzią Głównym był shihan Andrzej Drewniak 8 Dan, natomiast Sędzią Technicznym shihan Eugeniusz Dadzibug 5 Dan. Delegatem KKKS na turnieju była sempai Daria Cieślińska.

Protokół wraz z wynikami z turnieju tej rangi wysyłany jest zawsze do Ministerstwa Sportu i Turystyki z racji członkostwa w Polskim Związku Karate.

Już 9 kwietnia przed wychowankami sensei Piotra Cieślińskiego kolejne wyzwanie - Międzynarodowy Turniej Karate Kyokushin, który zgromadzi 600 zawodników z Rosji, Ukrainy, Białorusi, Litwy, Austrii, Niemiec, Węgier oraz Polski.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (3) Dodaj komentarz

~Sportowiec 6-04-2016 13:40
Paulina, gratulacje za tak piękne wyniki! Piękna postawa młodej wojowniczki!!!Oby tak dalej!
~Stara szkoła 6-04-2016 13:45
Gratulacje dla zawodniczki i całego klubu!
~alicjam78 6-04-2016 15:53
Mam przyjemność uczyć Paulinę.To wspaniała dziewczyna, niezwykle skromna, nie wyróżniająca się w tłumie gimnazjalistów.Nikt nie odgadłby, że to sportowa mistrzyni. Tkwi w niej jedna ogromna moc, czego właśnie dowiodła.Składam Paulinie serdeczne gratulacje i co tu dużo mówić-podziwiam i zazdroszczę umiejętności.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group