Czwartek, 11 sierpnia
Imieniny: Lecha, Zuzanny
Czytających: 7145
Zalogowanych: 10
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Mysłakowice: Pasowanie na przedszkolaczka w Mysłakowicach

Wtorek, 28 października 2014, 8:29
Aktualizacja: 8:44
Autor: Angela
Mysłakowice: Pasowanie na przedszkolaczka w Mysłakowicach
Fot. Archiwum Przedszkola
Maluszki z grupy Motylków Przedszkola Publicznego w Mysłakowicach złożyły piękną przysięgę podczas uroczystego pasowania, w trakcie którego zostały pełnoprawnymi przedszkolakami. Zanim jednak przystąpiono do tej najważniejszej części uroczystości, dzieci prezentowały swoje talenty recytatorskie, wokalne i taneczne. Maluchom tłumnie towarzyszyli rodzice.

Po przedstawieniu swoich umiejętności aktorskich nadszedł najważniejszy czas dla każdego dziecka - ślubowanie, którego osobiście dokonała za pomocą magicznego „ołówka” dyrektor przedszkola Zdzisława Dulak.

- Do grupy Motylków, chodzą dzieci najmłodsze w wieku 3-4 lata – mówi Zdzisława Dulak. – To, co rodzice mogli dzisiaj zobaczyć podczas prezentacji, nasze maluszki nauczyły się od września br. Jak widać dzieci są chłonne, co w połączeniu z pracą naszych nauczycieli, daje niesamowite efekty. W grupie Motylków mamy 25. dzieci, a w przedszkolu łącznie jest ich 93., bo tyle mamy miejsc, chociaż nie ukrywam, że chętnych jest więcej – dodała dyrektor przedszkola.

Po ślubowaniu każdy pełnoprawny przedszkolak otrzymał pamiątkowy dyplom oraz kuferek wypełniony po brzegi słodkościami. A po części oficjalnej na dzieci czekała niespodzianka – słodki poczęstunek.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (6) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group