Poniedziałek, 21 czerwca
Imieniny: Alicji, Alojzego
Czytających: 7171
Zalogowanych: 11
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Parkujące auta ograniczają widoczność i przyczyniają się do kraks

Wtorek, 6 marca 2012, 19:08
Aktualizacja: Środa, 7 marca 2012, 11:20
Autor: Es
JELENIA GÓRA: Parkujące auta ograniczają widoczność i przyczyniają się do kraks
Fot. Pan Michał
Dziś na skrzyżowaniu ulic Wyczółkowskiego i Wańkowicza doszło do kolizji drogowej. Sprawcą stłuczki był krakowianin z wieloletnim doświadczeniem. Jak twierdzi mężczyzna było to pierwsze takie zdarzenie w jego 30–letniej karierze kierowcy.

Kierujący fiatem wyjeżdżał z podporządkowanej ulicy Wańkowicza, poszkodowana młoda kobieta jechała główną ulicą Wyczółkowskiego. Wydawałoby się, że wina sprawcy jest oczywista: wymusił pierwszeństwo.

Jednak zdaniem naszego Czytelnika, który był świadkiem tego zdarzenia i zrobił zdjęcia, do stłuczki przyczyniły się służby drogowe oraz kierowcy parkujący swoje auta niemalże na samym skrzyżowaniu. – Samochody ustawione na ulicy Wyczółkowskiego całkowicie zasłaniają widoczność kierowcom wyjeżdżającym z ulicy Wańkowicza. Nie jest to pierwszy wypadek w tym miejscu, co prawda ostatnie nic się na tej krzyżówce nie działo ale przed late było już tutaj bardzo wiele podobnych zdarzeń – napisał do nas pan Michał.

Zdaniem Czytelnika problem można by rozwiązać w bardzo prosty sposób: wystarczyłoby postawić lustro! Nie jest to jakaś kosztowna inwestycja a pomogłaby wielu kierowcom uniknąć podobnego zdarzenia. – Sam jestem kierowcą mieszkam w tej okolicy i niejednokrotnie wyjeżdżałem z tej krzyżówki "na czuja" – czytamy w mailu od mieszkańca.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (27) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group