Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Środa, 4 lutego
Imieniny: Andrzeja, Joanny, Weroniki
Czytających: 14799
Zalogowanych: 95
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Parkowanie w centrum na razie bez opłat

Piątek, 30 maja 2025, 10:34
Aktualizacja: 10:40
Autor: Marcin Ryłko, rzecznik prasowy Miasta
Jelenia Góra: Parkowanie w centrum na razie bez opłat
Fot. UM Jelenia Góra
Do 30 maja pobierane będą opłaty za parkowanie w strefie płatnego parkowania w Jeleniej Górze. Przerwa związana jest ze zmianą administratora strefy. Miasto zdecydowało się zrezygnować z usług firm zewnętrznych, powierzając nadzór nad SPP swojej jednostce - Miejskiemu Zarządowi Dróg i Mostów.

Wznowienie funkcjonowania strefy płatnego parkowania i powrót obowiązku wnoszenia opłat za parkowanie nastąpi w drugiej połowie czerwca br. o czym kierowcy mają zostać poinformowani z wyprzedzeniem.

Po przywróceniu pracy strefy płatnego parkowania obowiązywać będą nowe stawki opłat oraz abonamentów, z którymi będzie można się zapoznać na stronie internetowej Miasta oraz stronie BIP MZDiM, w zakładce „Strefa Płatnego Parkowania”.

Abonamenty, które zostały wykupione przed dniem 30 maja 2025 r. zachowują swoją ważność do końca okresu, na który zostały wykupione, a w przypadku, gdy czas ich obowiązywania przypadnie na okres, w którym opłaty nie będą pobierane, ich ważność zostanie analogicznie przedłużona.

Ogłoszenia

Czytaj również

Sonda

Czy szukasz swoich szans na wygraną w grach Lotto?

Oddanych
głosów
176
Tak, regularnie
25%
Tak, ale tylko przy dużych kumulacjach
29%
Nie, nigdy
46%
 
Głos ulicy
Do dziś lubię marchewkę – przypomina mi dzieciństwo
 
Warto wiedzieć
Jak będzie wyglądać rozbudowa autostrady A4?
Rozmowy Jelonki
Zwierzęta boją się huku petard 100 razy bardziej niż człowiek
 
112
Zderzenie na Wolności
 
Aktualności
Nasz region na planie nowego serialu Netflixa
 
Karkonosze
Śnieżka i księżyc
 
Aktualności
Festyn w Mysłakowicach
Copyright © 2002-2026 Highlander's Group