Piątek, 17 września
Imieniny: Justyny, Franciszka, Roberta
Czytających: 5060
Zalogowanych: 7
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Karpacz: Parada wspaniałych maszyn w Karpaczu

Niedziela, 14 sierpnia 2016, 12:29
Aktualizacja: Poniedziałek, 15 sierpnia 2016, 10:45
Autor: Robert Czepielewski
Karpacz: Parada wspaniałych maszyn w Karpaczu
Fot. Robert Czepielewski
Wczoraj (13.08) na ulicach Karpacza odbyła się Wielka Parada Motocykli Harley Davidson. To już należy do tradycji, organizowanego od dziewięciu lat w mieście pod Śnieżką, Polish Bike Week.

Miłośnicy motorów na trasie przejazdu zaprezentowali swoje „cacka” licznie zgromadzonym turystom oraz mieszkańcom. Choć nazwa parady wskazuje jedynie na motory marki Harley Davidson, to organizatorzy imprezy zaprosili także właścicieli innych marek motocykli.

W trakcie przejazdu doszło do miłej niespodzianki. Organizatorzy Polish Bike Week zatrzymali kolumnę i podarowali PlayStation świetlicy środowiskowej w Karpaczu. Podarunek w imieniu dzieci odebrała Zuzia, która nie kryła radości. Z prezentu cieszyła się także Emilia Ilis, która jest opiekunką w świetlicy środowiskowej przy Zespole Szkól w Karpaczu. - Prezent, który otrzymaliśmy od „harleyowców” bardzo nam się przyda, urozmaici dzieciom czas i rozweseli je- podkreślała.

Zapytaliśmy współorganizatora Polish Bike Week Karpacz 2016, Artura Żurakowskiego, ile motocykli brało udział w paradzie. - Na dzisiaj nie jesteśmy w stanie tego powiedzieć, ale z szacunkowych informacji jakie mamy, na pewno było grubo ponad tysiąc – mówi.

Jak zaznaczył Artur Żurakowski, Karpacz obecnie jest stolicą polskiego motocyklizmu. Duża zasługa za powodzenie Polsih Bike Week jest po stronie władz miasta, które są bardzo przychylne tej imprezie.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (29) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group