Poniedziałek, 23 listopada
Imieniny: Adeli, Klementyny
Czytających: 6358
Zalogowanych: 7
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Parada stalowych rumaków w Karpaczu

Wiadomości: Karpacz
Niedziela, 5 sierpnia 2018, 6:29
Aktualizacja: Wtorek, 7 sierpnia 2018, 7:07
Autor: WAC
Fot. WAC
Około dwa tysiące motocykli, na czele z kultowymi harleyami davidsonami przejechało ulicami Karpacza, we wczorajszej (4.08) paradzie, która była kulminacyjnym momentem Polish Bike Weeku – czyli Pikniku Entuzjastów Harleya Davidsona.

Impreza, która przez kilka dni odbywała się w mieście pod Śnieżką, jest największym tego typu zlotem w Polsce, o wymiarze nie tylko krajowym, ale też międzynarodowym. W gronie uczestników nie brakowało motocyklistów nawet z dalekiej Nowej Zelandii i Stanów Zjednoczonych.

Patrząc na wielu z uczestników zlotu można było stwierdzić, że jazda motocyklami dla większości z nich to nie tylko hobby, ale styl życia. Widzowie parady poza budzącymi podziw maszynami z uznaniem oglądali stylizację ich „jeźdźców”.

Kolorową kawalkadę prowadził dosiadający stalowego rumaka burmistrz Karpacza Radosław Jęcek. Obok, na drugim, jako pasażerka jechała jego zastępczyni Kamila Cyganek. Po zakończeniu przejazdu wszyscy uczestnicy parady udali na stok Relaks i do pobliskiego Dworu Liczyrzepy, które na czas zlotu były ich bazą.

Muzyczną gwiazdą wieczoru była Agnieszka Chylińska, której koncert przyciągnął także bardzo wielu turystów wypoczywających w Karpaczu.

Czytaj również

Komentarze (35) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group