Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Sobota, 4 kwietnia
Imieniny: Benedykta, Wacława
Czytających: 14006
Zalogowanych: 74
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Panie redaktorze, ja swoje sprawy sądowe wygrywam!

Poniedziałek, 20 czerwca 2011, 20:32
Aktualizacja: Środa, 22 czerwca 2011, 19:53
Autor: waskipp
Jelenia Góra: Panie redaktorze, ja swoje sprawy sądowe wygrywam!
waskipp
Fot. waskipp
Antoni Macierewicz były minister spraw wewnętrznych w latach 1991–1992, wiceminister obrony narodowej w rządzie Jarosława Kaczyńskiego, były szef Służby Kontrwywiadu Wojskowego, poseł na Sejm RP I, III, IV i VI kadencji. Działacz opozycji demokratycznej w PRL w latach 1968–1989, zaszczycił Jelenią Górę.

Na zaproszenie Pani Marzeny Machałek, poseł Macierewicz gościł w JCK gdzie spotkał się z mieszkańcami naszego miasta.

Jelonka.com, jako jedyne wśród lokalnych mediów przeprowadziła z Panem Posłem długi wywiad w studio. Redaktor Marconi dowiedział się, dlaczego MON przegrywa procesy z byłymi funkcjonariuszami WSI, czy przedstawiciele Prawicy RP Marka Jurka znajdą się na listach PiS-u i jaki był kontekst geopolityczny katastrofy smoleńskiej.

Antoni Macierewicz jest uważany za kontrowersyjnego polityka, jednak wielu Polaków z zainteresowaniem śledzi jego wystąpienia, a miarą poparcia dla niego były tłumy na spotkaniu w sali JCK.

Sonda

Co jest największą zmorą jeśli chodzi o śmiertelne wypadki na drogach?

Oddanych
głosów
199
Brawura kierowców
64%
Pijaństwo i jazda pod wpływem
32%
Kiepski stan naszych dróg
4%
 
Głos ulicy
Do dziś lubię marchewkę – przypomina mi dzieciństwo
 
Warto wiedzieć
Masz to w kuchni... To po cichu niszczy Twoje nerki
 
Rozmowy Jelonki
Harcerstwo bez telefonów. „Pokazujemy dzieciom, że prawdziwe życie jest poza ekranem”
 
Aktualności
Autyzm to nie choroba
 
Aktualności
Jest opiekun Bike Parku Czarne
 
Kultura
Natalia śpiewa Bajm
 
Uzdrowisko Cieplice
Sekret Młodości – Teoria przewlekłego zapalenia
Copyright © 2002-2026 Highlander's Group