Wtorek, 19 stycznia
Imieniny: Henryka, Mariusza, Marty
Czytających: 7831
Zalogowanych: 10
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA, REGION: Paliło się kilkakrotnie

Niedziela, 22 marca 2009, 16:05
Aktualizacja: 16:06
Autor: Mar
Do najgroźniejszego zdarzenia doszło wczoraj przy ulicy Grunwaldzkiej w Jeleniej Górze. Ze stojącej w kuchni butli gazowej wydobywał się gaz. W pewnym momencie doszło do zapłonu, prawdopodobnie od jednego z kuchennych urządzeń.

Na szczęście nikt nie odniósł obrażeń. Zniszczeniu i uszkodzeniu uległo wyposażenie kuchni, drzwi i ściana działowa. Gdyby doszło do zapłonu samej butli mogłoby dojść do prawdziwej tragedii. Strażacy zabezpieczyli miejsce wybuchu i wynieśli butlę w bezpieczne miejsce.

Z kolei na Osiedlu Robotniczym zapalił się fiat 126p. Strażacy przyjechali na miejsce, gdy cały pojazd objęły już płomienie. Ogień został zgaszony, ale z pojazdu została tylko metalowa skorupa.

W Piechowicach w kominie jednego z czynszowych domów zapaliła się sadza. Tym razem udało się ugasić płomienie, zanim wydostały się na zewnątrz.

Niestety, już zaczęły się pożary łąk i nieużytków. Strażacy w ciągu kilku dni wielokrotnie wyjeżdżali do płonących traw. Czy któregoś roku skończy się plaga podpaleń? Dzisiaj nie paliła się żadna łąka, ale to dzięki padającej mżawce.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (4) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group