Piątek, 24 września
Imieniny: Gerarda, Teodora
Czytających: 4387
Zalogowanych: 4
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Palił śmieci w budynku, został ukarany

Wtorek, 29 marca 2016, 13:11
Aktualizacja: Środa, 30 marca 2016, 7:52
Autor: SM
Jelenia Góra: Palił śmieci w budynku, został ukarany
Fot. Straż Miejska Jelenia Góra
Mieszkańcy ulicy Piłsudskiego w Jeleniej Górze po raz kolejny zgłosili, że z jednego z kominów wydobywa się swąd spalanych śmieci. Tym razem udało się ująć sprawcę.

Strażnicy miejscy ustalili, że to komin pustostanu przy ulicy Matejki 8. Drzwi budynku otworzył mężczyzna. Był całkowicie zaskoczony kontrolą. Zaskoczony do tego stopnia, że zapytany czym pali w piecu odpowiedział, że węglem, drewnem i… śmieciami. Wszędzie unosił się gęsty dym. W ostatnim pomieszczeniu stał piec typu „koza” otoczony workami z odpadami. Część z nich płonęła jeszcze w piecu. Strażnicy nakazali natychmiastowe wygaszenie pieca.

Mężczyzna został ukarany mandatem karnym. Okazało się, że nie ma stałego zameldowania w Jeleniej Górze. W mieście pracuje dorywczo na budowach. Strażnicy poinformowali, że jeśli sytuacja się powtórzy, sprawa zostanie skierowana do sądu.

Trwają czynności wyjaśniające do kogo należy budynek i czy mogą w nim przebywać ludzie. Ze wstępnych informacji wynika, że obiekt jest przeznaczony do wyburzenia.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (17) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group