Reklama
Wtorek, 2 czerwca
23°C Jelenia Góra
Czytających: 64 104 Zalogowanych: 18
CZYTAJ RÓWNIEŻ
Aktualności Kamera na Górze Szybowcowej Aktualności Ratują życie i zdrowie innych ludzi — GOPR świętuje 50-lecie Aktualności Jelonka się zmienia Pogoda Niebieski Księżyc - to tylko nazwa, nie kolor Aktualności Osiołki czekają Nekrologi Tragedia, nie żyje 28-letni funkcjonariusz Pieniądze Ceny w sklepach w dół 112 Ukradł auto i wdał się w ucieczkę Aktualności Dolina Bobru

Paliła się sadza

W niedzielę (20.03) ok. godz. 13.10 jeleniogórscy strażacy udali się do Staniszowa, gdzie budynku jednorodzinnym zapaliła się sadza w przewodzie kominowym.

Autor: Ewa Fit 1 min czytania

Audio

Czytaj na głos

Na miejscu zdarzenia pojawiły się trzy zastępy straży pożarnej. Działania służb polegały na ugaszeniu ognia przy wykorzystaniu gaśnicy proszkowej oraz usunięciu sadzy z komina za pomocą żwiru i środków do czyszczenia.

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Brak zdjęcia Dachy- Firma dekarska Usługi budowlane Jelenia Góra Cena Wjedzie przez zwykłą furtkę, nie niszczy trawy! PODNOŚNIK gąsienicowy Jelenia Góra Kopacek Wjedzie przez zwykłą furtkę, nie niszczy trawy! PODNOŚNIK gąsienicowy Jelenia Góra Kopacek Usługi budowlane Łomnica Do uzgodnienia Brak zdjęcia Poszukuję kierowcy kat. C+E Dam pracę Mysłakowice Do uzgodnienia

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

TikTokowa Jelonka