Sobota, 28 stycznia
Imieniny: Radomira, Tomasza
Czytających: 7601
Zalogowanych: 5
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: PAKA i pękaj ze śmiechu!

Wtorek, 18 maja 2010, 9:25
Aktualizacja: 9:27
Autor: TEJO
JELENIA GÓRA: PAKA i pękaj ze śmiechu!
PAKA w jednej ze swoich „konfiguracji”. Pozostali dwa Krzysztofowie: Langer i Rogacewicz.
Fot. TEJO
„Szok, szok, lajf w 3 D (Dużo Dziwnego Dowcipu) – to propozycja Kabaretu „PAKA”, który rozśmieszy swoich widzów swoim pachnącym nowością programem już w nadchodzącą środę, 19 maja w Klubie Kwadrat Jeleniogórskiego Centrum Kultury.

Jedyny telewizyjny program kabaretowy „na żywo” bez abonamentu! – tak zespół opisuje swoją najnowszą produkcję. Kabaret PAKA rozbawia publiczność już od niepamiętnych czasów. Tak dalekich, że nawet nie wspomina się o nich w autoprezentacji na oficjalnej stronie PAKI. Wiadomo, że zespół narodził się z morskich fal i miewa swoje przypływy i odpływy. Jedno jest pewne: jak każde morze trwa i szumi: raz ciszej, raz głośniej. Pojawia się w rozmaitych konfiguracjach personalnych.

Elementem, że tak to nazwiemy, stałym jest Krzysztof Langer, znany wielu widzom showman, który działa magnetycznie nie tylko na publiczność, lecz także na kolegów. Na razie przyciągnął ich dwóch. Równie znanego Krzysztofa Rogacewicza, związanego z Teatrem Maska, oraz Piotra Przeniosło.

Trio zapewnia, że ten, kto zdecyduje się na przyjście 19 maja o godz. 19 do Klubu Kwadrat, na pewno nie będzie się nudził! Jedyne ryzyko: można pęknąć. Oczywiście ze śmiechu.

Dla Czytelników Jelonki.com mamy zaproszenia, które czekają na odbiór w środę, od godz. 11 w naszej redakcji przy ul. Skłodowskiej-Curie 13/2.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group