Czwartek, 24 czerwca
Imieniny: Jana, Danuty
Czytających: 7427
Zalogowanych: 27
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION JELENIOGÓRSKI: O–twórzcie się na fotografię otworkową w Szklarskiej Porębie

Wtorek, 21 lutego 2012, 9:25
Aktualizacja: 9:26
Autor: Agrafka
Ruszyły już zapisy na oryginalne warsztaty fotografii otworkowej, na które mogą zapisywać się wszyscy zainteresowani uczniowie gimnazjów i liceów. Wykonać własnoręcznie camera obscura, czy też samemu stworzyć film animowany, a także uczestniczyć w Światowym Dniu Fotografii Otworkowej, to nie lada atrakcje.

Podczas wiosennych spotkań z pasjonatami tej niezwykłej techniki sięgającej początków historii fotografii będzie można samemu stworzyć camera obscura – aparat fotograficzny, poznać historię fotografii, zdobyć umiejętności związane z obróbką zdjęć, stworzyć stronę internetową, stać się autorem filmu animowanego z własnych zdjęć, uczestniczyć w Światowym Dniu Fotografii Otworkowej, a także wziąć udział w wycieczkach, a przy ognisku poznać pozytywnie „O-tworzonych”.

Grupa alternatywnych poszukiwaczy inspiracji szukać będzie w terenie pod okiem wykwalifikowanych instruktorów. Ich prace zostaną wydane w katalogu będącym jednocześnie dokumentem nowatorskich poszukiwań, jak i baśniowym przewodnikiem po Karkonoszach i Górach Izerskich. Fotografie oglądać będzie można również na wystawie zorganizowanej po zakończeniu projektu.

Warsztaty odbywać się będą dwa razy w tygodniu od marca do maja. Zapisywać można się od 13 lutego 2012 r. pod nr tel. 75 717 36 14 lub osobiście w siedzibie MOKSiAL , ul. Słowackiego 13 Szklarska Poręba. Organizatorem projektu jest Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Aktywności Lokalnej. Projekt realizowany jest w ramach programu Akademii Orange.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (5) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group