Wtorek, 7 lutego
Imieniny: Romana, Ryszarda, Romualda
Czytających: 3225
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Oto skutki picia wódki

Poniedziałek, 21 września 2009, 10:29
Aktualizacja: 14:17
Autor: Angela
Pijanego w sztok mężczyznę ze złamaną nogą znaleźli w minioną sobotę przy ulicy Ogińskiego strażnicy miejscy. Mężczyzna był tak pijany, że nie był w stanie wyjaśnić co się stało. Tego samego dnia przy ulicy Morcinka zatrzymano pijanego awanturnika, który zaczepiał przechodniów.

Gdyby nie czujne oko strażników miejskich, nie wiadomo jak długo musiałby czekać na pomoc mężczyzna, który leżałby przy ulicy Ogińskiego i przez złamaną nogę oraz szumiący w głowie alkohol nie był w stanie się poruszać.

Pijaka zauważono podczas patrolu. W rozmowie ze strażnikami nietrzeźwy wybełkotał, że boli go noga. Na miejsce wezwano karetkę pogotowia, która zabrała go do szpitala. Po prześwietleniu nogi okazało się, że jest złamana. Do wyzdrowienia mężczyzna pozostanie w szpitalu.

Tego samego dnia w parku przy ulicy Morcinka inny nietrzeźwy wykrzykiwał do przechodniów i był wobec nich agresywny. Od przypadkowych spacerowiczów żądał też pieniędzy, a kiedy ich nie dostał, zaczął się odgrażać. Na miejsce wezwano straż miejską, która odwiozła nietrzeźwego do policyjnego pomieszczenia zatrzymań. Został on tam do wytrzeźwienia. Mężczyzna odpowie za zakłócanie porządku publicznego.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (9)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Jak, w efekcie licznych inwestycji, jeździ się teraz po drogach Kotliny Jeleniogórskiej?

Oddanych
głosów
359
Coraz lepiej
24%
To ciągle kropla w morzu potrzeb
37%
Nie najlepiej
11%
Wciąż fatalnie
28%
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group