Czwartek, 25 czerwca
18°C Jelenia Góra
CZYTAJ RÓWNIEŻ
Edukacja Zmarła Jadwiga Dąbrowska Kryminał Groził śmiercią kobiecie i dzieciom Uzdrowisko Cieplice Nowość w Uzdrowisku Cieplice – kąpiel perełkowa w basenie termalnym Aktualności Wyrobiska Góry Wapiennej skrywają historię sprzed wieków Pogoda Popadało mało, a zniszczenia duże Aktualności Złoto dla KANS! Kuba Smolarek najlepszy w Gdańsku Piłka nożna Karkonosze z nowym trenerem Pogoda Balon nad Jelenią Górą. Tak wygląda pierwszy dzień lata z góry 112 Samochodem w drzewo Sport Ala ogrywa starsze koleżanki Aktualności Setki podpisów Inwestycje Powódź zostawiła ślady. Trwa odbudowa szkoły Kultura, rozrywka Roztańczona Noc Świętojańska pod Chojnikiem. Muzyka i magia do późnej nocy Aktualności Koncert Leniwca w Szwajcarce Tragedie i dramaty Błyskawica rozerwała kask. Rowerzystka przeżyła Aktualności Bóbr uwięziony w starym basenie Kryminał Czy możliwa jest zmowa 20-latka ze szkolną sekretarką? Mimo fałszerstwa były starosta nie straci dyplomu ukończenia studiów
reklamy

Oto nasi odznaczeni za zasługi dla ochrony zdrowia [FOTO]

Audio

Czytaj na głos

Autor: Angela 1 min czytania

Aż dziewiętnaście osób z jeleniogórskiego szpitala odebrało wczoraj (6.12) Odznaki Honorowe „Za zasługi dla ochrony zdrowia”. – Takich zasłużonych w naszym szpitalu jest znacznie więcej, ale cieszymy się, że doceniono i tak dużą liczbę naszych pracowników – mówił Stanisław Woźniak, dyrektor Wojewódzkiego Centrum Szpita

reklamy
reklamy
Odznaki „Za zasługi dla ochrony zdrowia” nadane przez Ministerstwo Zdrowia odebrali: Jadwiga Kałwińska, Ewa Grabowska, Irena Chmiel, Bożena Kempa, Anna Sinica, Anna Skrzypiec, Elżbieta Kowalczyk, Danuta Romanowska, Barbara Osiwała, Anna Bliźniuk, Elżbieta Maciaszek, Grażyna Dynia, Teresa Zaborowska, Mieczysława Koszela, Maria Wereszczyńska, Łukasz Kassolik, Kazimierz Pichlak, Jerzy Keppel i Tomasz Musielak. Wręczono też dwa dyplomy gratulacyjne. Otrzymali je: Arkadiusz Joks i Kordian Zatwarnicki. W uroczystym udekorowaniu odznaczonych i wyróżnionych uczestniczyli: dyrektor Departamentu Polityki Zdrowotnej Jarosław Maroszek, przewodniczący Sejmiku Województwa Dolnośląskiego Jerzy Pokój oraz dyrektor szpitala Stanisław Woźniak. - Cieszą nas te odznaczenia resortowe związane z wieloletnim stażem pracy w szpitalu w Jeleniej Górze, którymi uhonorowane zostały wszystkie grupy zawodowe – mówił Stanisław Woźniak. – W szpitalu mamy 1500 pracowników, z których 19 zostało odznaczonych i są to te osoby, które naprawdę na to zasłużyły – dodał dyrektor. Mikołajki pulmonologiczne połączone z uroczystym wręczeniem Odznak Honorowych „Za zasługi dla ochrony zdrowia” humorystycznie poprowadził ordynator Oddziału Chorób Płuc dr n. med. Juliusz Bokiej, który razem z dr n. med. Arturem Kwaśniewskiem przygotowali dla uczestników wykłady. Odznaczonym i wyróżnionym gratulujemy!

Osoby w artykule

Profile osób publicznych powiązanych z tym tekstem.

reklamy

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Praca na dachu Firma o ugruntowanej pozycji na rynku zatrudni dekarza z doświadczeniem. Praca na stałe, gwarancja zatrudnienia przez cały rok. Umowa o pracę. Tylko … KSIĘGOWA / KSIĘGOWY Spółka ENERGOBEST z siedzibą w Jeleniej Górze zatrudni na stanowisko: Księgowa / Księgowy z doświadczeniem oraz znajomością programu Comarch Optima.… Przyjmę zlecenia brukarskie-kostka brukowa, obrzeża, krawężniki, ogrodzenia Przyjmę zlecenia na układanie kostki brukowej, montaż obrzeży, krawężników, ogrodzeń panelowych i nie tylko. tel: 691 138 070

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

reklamy
TikTokowa Jelonka