Niedziela, 24 stycznia
Imieniny: Franciszka, Rafała
Czytających: 2607
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Oszczędniej z wodą. Tylko jak?

Poniedziałek, 18 kwietnia 2011, 8:06
Aktualizacja: 8:06
Autor: Agrafka
JELENIA GÓRA: Oszczędniej z wodą. Tylko jak?
Fot. TEJO
– Człowiek świadomy szanuje wszystkie żywe istoty oraz środowisko, w którym żyją – oto motto zaplanowanego na nadchodzącą środę (20 kwietnia) XI Powiatowego Konkursu Ekologicznego dla uczniów gimnazjum pod hasłem „Ratujmy naszą Ziemię”.

– Celem imprezy jest zainteresowanie uczniów koniecznością oszczędnej gospodarki wodą. Zwrócenie uwagi na to, jak nasze nawyki wpływają na nadmierne zużycie wody i związane z tym nakłady finansowe – poinformował Bogdan Helik, dyrektor ZSRA w Jeleniej Górze.

Zmagania organizuje Gimnazjum w Zespole Szkół Rzemiosł Artystycznych im. Stanisława Wyspiańskiego w Jeleniej Górze. Uczestnicy mają przygotować kolaż na temat: „Oszczędzaj wodę – to się wszystkim opłaca”. Rozwiążą także test z zadaniami teoretycznymi i praktycznymi. Będą także prezentacje projektów zespołowych na temat: „Jak nasze nawyki wpływają na gospodarowanie zasobami wody”.

Konkurs odbędzie się w siedzibie placówki przy ul. Cieplickiej 34 w Jeleniej Górze o godz. 9. 30. Patronem przedsięwzięcia jest prezydent Jeleniej Góry Marcin Zawiła.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (8) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group