Wtorek, 19 stycznia
Imieniny: Henryka, Mariusza, Marty
Czytających: 7646
Zalogowanych: 9
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Oświadczyny w „Norwidzie”, czyli „Raz. Dwa. Trzy”

Wtorek, 17 marca 2009, 7:42
Aktualizacja: Środa, 18 marca 2009, 8:03
Autor: rylit
JELENIA GÓRA: Oświadczyny w „Norwidzie”, czyli „Raz. Dwa. Trzy”
Fot. rylit
Pełna widownia, plus widzowie siedzący na schodkach i na dostawkach to wynik popularności zespołu „Raz. Dwa. Trzy”, który wystąpił tylko z jednym koncertem w sali Teatru Norwida w poniedziałkowy wieczór. Bilety rozeszły się jak świeże bułeczki, a o takiej frekwencji podczas swoich „produkcji” gospodarze placówki mogą tylko pomarzyć.

Jak bardzo emocjonalnie związani z grupą są jej fani niech świadczy fakt, że pewien jeleniogórzanin postanowił podczas koncertu oświadczyć się swojej wybrance. Zaprowadził dziewczynę na scenę i tam przy dużym aplauzie widowni poprosił ją o rękę.

Szczęśliwym młodym ludziom, Robertowi i Elizie, zespół zadedykował jedną ze swoich piosenek. Koncert zakończyły wielokrotne bisy. Po koncercie fani zespołu mogli nabyć w kuluarach teatru płyty, koszulki i inne gadżety, oraz uzyskać na nich autografy wykonawców. Najczęściej zadawane pytanie to: – kiedy następny koncert zespołu w Jeleniej Górze?

Zespół „ Raz. Dwa.Trzy” założony przez studentów wyższej Szkoły Pedagogicznej w Zielonej Górze w 1990 roku, wystąpił w swoim aktualnym składzie: Adam Nowak, Jacek Olejarz, Grzegorz Szwałek, Jarosław Treliński, Mirosław Kowalik, grając muzykę rokowo-folkową autorską poezję śpiewaną przedstawił swoje najlepsze utwory.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (28) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group