Niedziela, 26 czerwca
Imieniny: Jana, Pawła
Czytających: 7788
Zalogowanych: 5
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Ostatnie dni niższej opłaty startowej!

Poniedziałek, 22 stycznia 2018, 21:18
Aktualizacja: 22:21
Autor: MDvR
Jelenia Góra: Ostatnie dni niższej opłaty startowej!
Fot. użyczone
31 stycznia organizatorzy zawodów kończą przyjmowanie ulgowych opłat startowych za udział w jeleniogórskim "biegu z widokiem na góry". Teraz, wciąż jeszcze, płacimy za start VI Półmaratonie Jeleniogórskim (obojętnie czy na dystansie półmaratonu, czy na dystansie 10 km) jedynie 60 PLN. Od 1 lutego opłata startowa wzrośnie do 80 PLN.

W przypadku Jeleniej Góry, poza oczywistymi rzeczami - poziomem organizacji, zabezpieczenia trasy, logistyką, punktami odżywczymi na trasie, nagrodami, medalami, pakietami startowymi - na pierwszy plan zdecydowanie wysuwa się trasa, a widoki czekające podczas biegu warte są każdych pieniędzy. Nie ma jednak na co czekać - warto zapisać się już teraz i zapewnić sobie miejsce na liście startowej, płacąc po prostu mniej. Im wcześniej, tym lepiej.

Podwyżka opłaty startowej nie dotyczy jednak dwóch specjalnych kategorii - mama lub tata z wózkiem zawsze zapłacą tylko 60 PLN, a mastersi w kategoriach wiekowych 60 + zawsze tylko 50 PLN. Pamiętajmy jednak, że organizatorzy ograniczeni są limitem zawodników, więc może się zdarzyć, że lista startowa zostanie zamknięta, a zapisy zakończone. Na razie wszystko płynnie idzie do przodu, a w zasadzie biegnie, bo mowa przecież o ulicznym biegu.

Półmaraton Jeleniogórski trudno jednak nazwać zwykłym ulicznym bieganiem - wspaniała, zróżnicowana trasa i przepiękne widoki na Karkonosze i Śnieżkę powinny przekonać do przyjazdu wszystkich tych, którzy nadal myślą, że to kolejny bieg kręcący się w kółko po centrum miasta. Tu jest dokładnie odwrotnie - jedna duża pętla przez podgórskie dzielnice miasta i okoliczne miejscowości sprawia, że trudno te zawody porównać i pomylić z innymi. Start i meta - w malowniczych Cieplicach-Zdroju - uzdrowiskowej części miasta.

W ramach VI Półmaratonu Jeleniogórskiego odbędzie się również bieg na 10 km - VI Jeleniogórska "10" - dla tych, którzy chcą przybiec do mety szybciej lub dla tych, którzy jeszcze nie czują się na siłach, aby biec półmaraton. Trasa "dychy" - również jest "z widokiem na góry" więc atuty imprezy organizatorzy rozdzielają sprawiedliwie.

Niższa opłata startowa w wys. 60 PLN obowiązuje tylko do 31.01.2018! Start biegu 7 kwietnia o 11:00 na Placu Piastowskim w Jeleniej Górze - Cieplicach-Zdroju. Zapisy i informacje na temat zawodów: http://jelenia.superbieg.pl

(Organizator)

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (2) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group