Czwartek, 25 czerwca
30°C Jelenia Góra
CZYTAJ RÓWNIEŻ
112 Kolizja na Karola Miarki Inwestycje Wodnik ma pieniądze na odbudowę oczyszczalni Aktualności Szybkie zdjęcia bez wychodzenia z urzędu Kilometry KD Retro wraca na trasę Jelenia Góra – Karpacz Wiadomości z miasta Prezydent Jeleniej Góry z wotum zaufania i absolutorium Edukacja Zmarła Jadwiga Dąbrowska Kryminał Groził śmiercią kobiecie i dzieciom Uzdrowisko Cieplice Nowość w Uzdrowisku Cieplice – kąpiel perełkowa w basenie termalnym Aktualności Wyrobiska Góry Wapiennej skrywają historię sprzed wieków Pogoda Popadało mało, a zniszczenia duże Aktualności Złoto dla KANS! Kuba Smolarek najlepszy w Gdańsku Piłka nożna Karkonosze z nowym trenerem Pogoda Balon nad Jelenią Górą. Tak wygląda pierwszy dzień lata z góry 112 Samochodem w drzewo Sport Ala ogrywa starsze koleżanki Aktualności Setki podpisów Inwestycje Powódź zostawiła ślady. Trwa odbudowa szkoły Kultura, rozrywka Roztańczona Noc Świętojańska pod Chojnikiem. Muzyka i magia do późnej nocy Aktualności Koncert Leniwca w Szwajcarce Tragedie i dramaty Błyskawica rozerwała kask. Rowerzystka przeżyła
reklamy

Ostatni dzwonek zabrzmiał w „Jedenastce”. Od jutra wakacje

Audio

Czytaj na głos

Autor: Bartłomiej Frątczak 1 min czytania

Ostatni dźwięk dzwonka w roku szkolnym 2010/2011, okrzyki radości, a potem dyskusja na temat wakacji – w ten właśnie sposób uczniowie SP nr 11 im. Fryderyka Chopina w Jeleniej Górze pożegnali się dzisiaj ze szkołą na okres dwóch miesięcy.

reklamy

Wczoraj, 21 czerwca w jeleniogórskiej „Jedenastce” wakacje przywitali szóstoklasiści, a wśród nich laureat platynowego Fryderyka Krzysztof Retrych, uznany za najzdolniejszego z uczniów. Dzisiaj z kolei, od ósmej rano szkołę żegnali jej młodsi wychowankowie, których zebrano na uroczystym apelu w sali gimnastycznej. W pierwszej kolejności odegrano hymn RP, po czym głos zabrał dyrektor SP nr 11 – Eugeniusz Sroka, który złożył uczniom oraz tłumnie przybyłym rodzicom podziękowania za uczestnictwo w roku szkolnym 2010/2011.

Podczas uroczystości w „Jedenastce” rozdano Fryderyki, nagrody, dyplomy i wyróżnienia za osiągnięcia w nauce, i sporcie, a także reprezentowanie szkoły w najróżniejszych konkursach. Nie zabrakło również podziękowań, bukietów kwiatów oraz słodkości, które uczniowie i ich rodzice wręczyli gronu pedagogicznemu. Po zakończeniu apelu, uczniowie rozeszli się do klas aby otrzymać z rąk wychowawców upragnione świadectwa.

– Dzisiejszy apel, a ściślej, wręczenie nagród za wyniki w nauce i inne osiągnięcia tak wielu uczniom naszej szkoły to dla nas nagroda za kolejny rok ciężkiej pracy. Jesteśmy dumni z nich i siebie; każdemu z nas przyda się teraz trochę odpoczynku – mówiła nam Emilia Wiatroszak, nauczyciel z SP nr 11. – Cieszę się, że to już koniec nauki, choć muszę przyznać, że będzie mi brakowało kolegów, koleżanek i pani wychowawczyni. Cóż, do zobaczenia za dwa miesiące – podsumował Jakub Nietrzakowski, jeden z uczniów szkoły, laureat brązowego Fryderyka.

reklamy

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Pokojowa na sezon Jelenia Góra Poszukujemy pokojowej do Pałacu Paulinum w Jeleniej Górze. 📅 Praca do 30 września 📄 Umowa zlecenie 🕒 Elastyczny grafik Zainteresowane osoby p… Praca na dachu Firma o ugruntowanej pozycji na rynku zatrudni dekarza z doświadczeniem. Praca na stałe, gwarancja zatrudnienia przez cały rok. Umowa o pracę. Tylko … KSIĘGOWA / KSIĘGOWY Spółka ENERGOBEST z siedzibą w Jeleniej Górze zatrudni na stanowisko: Księgowa / Księgowy z doświadczeniem oraz znajomością programu Comarch Optima.…

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

reklamy
TikTokowa Jelonka