Poniedziałek, 14 czerwca
Imieniny: Elizy, Michała
Czytających: 6238
Zalogowanych: 15
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Ostatni dzwonek zabrzmiał w „Jedenastce”. Od jutra wakacje

Środa, 22 czerwca 2011, 15:33
Aktualizacja: 15:37
Autor: Bartłomiej Frątczak
JELENIA  GÓRA: Ostatni dzwonek zabrzmiał w „Jedenastce”. Od jutra wakacje
Fot. Pierre
Ostatni dźwięk dzwonka w roku szkolnym 2010/2011, okrzyki radości, a potem dyskusja na temat wakacji – w ten właśnie sposób uczniowie SP nr 11 im. Fryderyka Chopina w Jeleniej Górze pożegnali się dzisiaj ze szkołą na okres dwóch miesięcy.

Wczoraj, 21 czerwca w jeleniogórskiej „Jedenastce” wakacje przywitali szóstoklasiści, a wśród nich laureat platynowego Fryderyka Krzysztof Retrych, uznany za najzdolniejszego z uczniów. Dzisiaj z kolei, od ósmej rano szkołę żegnali jej młodsi wychowankowie, których zebrano na uroczystym apelu w sali gimnastycznej. W pierwszej kolejności odegrano hymn RP, po czym głos zabrał dyrektor SP nr 11 – Eugeniusz Sroka, który złożył uczniom oraz tłumnie przybyłym rodzicom podziękowania za uczestnictwo w roku szkolnym 2010/2011.

Podczas uroczystości w „Jedenastce” rozdano Fryderyki, nagrody, dyplomy i wyróżnienia za osiągnięcia w nauce, i sporcie, a także reprezentowanie szkoły w najróżniejszych konkursach. Nie zabrakło również podziękowań, bukietów kwiatów oraz słodkości, które uczniowie i ich rodzice wręczyli gronu pedagogicznemu. Po zakończeniu apelu, uczniowie rozeszli się do klas aby otrzymać z rąk wychowawców upragnione świadectwa.

– Dzisiejszy apel, a ściślej, wręczenie nagród za wyniki w nauce i inne osiągnięcia tak wielu uczniom naszej szkoły to dla nas nagroda za kolejny rok ciężkiej pracy. Jesteśmy dumni z nich i siebie; każdemu z nas przyda się teraz trochę odpoczynku – mówiła nam Emilia Wiatroszak, nauczyciel z SP nr 11. – Cieszę się, że to już koniec nauki, choć muszę przyznać, że będzie mi brakowało kolegów, koleżanek i pani wychowawczyni. Cóż, do zobaczenia za dwa miesiące – podsumował Jakub Nietrzakowski, jeden z uczniów szkoły, laureat brązowego Fryderyka.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (6) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group