Środa, 27 stycznia
Imieniny: Anieli, Jana, Jerzego
Czytających: 4863
Zalogowanych: 5
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JEŻÓW SUDECKI: „Osiemnastka” jeżowskich trojaczków!

Sobota, 22 stycznia 2011, 8:52
Aktualizacja: 9:16
Autor: Agrafka
JEŻÓW SUDECKI: „Osiemnastka” jeżowskich trojaczków!
Fot. Agrafka
Wczoraj (21 stycznia) Wójt Gminy Jeżów Sudecki uczcił 18. urodziny jedynych w Jeżowie Sudeckim, a niegdyś również na Dolnym Śląsku trojaczków. Z tej okazji rodzeństwo otrzymało list gratulacyjny, piękny tort oraz praktyczne prezenty w postaci laptopów, które na pewno przydadzą się na studenckiej drodze.

Aleksandra, Michał i Leszek Łacek urodzili się 20 stycznia 1992 roku. Dla mamy trojaczków Ewy Bötthet, która spodziewała się bliźniąt, nie lada zaskoczeniem była informacja o trzecim dziecku, którym okazała się dziewczynka ochrzczona imieniem Aleksandra. W tamtych czasach były to jedyne trojaczki na Dolnym Śląsku. Pierwszy synek Michał urodził się o 21.15, drugi o imieniu Leszek 5 minut później, a po kolejnych 5 minutach na świecie pojawiła się córeczka Ola.

Wójt Gminy Jeżów Sudecki Edward Dudek złożył gratulacje oraz życzenia jeżowskim trojaczkom” w imieniu wszystkich mieszkańców miejscowości. – Podobnie, jak przed osiemnastu laty, cieszymy się dzisiaj wspólnie i jesteśmy dumni z tego, że możemy razem uczcić tak niezwykły i radosny jubileusz. Życzymy, aby dorosłość przyniosła wam same szczęśliwe dni, podobnie jak okres dzieciństwa i młodości przeżyty wśród przyjaznych rówieśników naszej społeczności – życzył wójt Edward Dudek.
Do jubileuszowych życzeń dołączono okolicznościowy podarunek w postaci laptopów. – Niech jak najlepiej służą jako pomoc w edukacji szkolnej oraz dorosłym życiu – dodał włodarz gminy.

Rodzeństwo Łaceków uczy się w II LO im. C.K. Norwida w Jeleniej Górze. Michał chodzi do klasy humanistycznej i bardzo lubi historię, a Ola i Leszek są w klasie informatyczno-matematycznej. Różnią się pod względem charakterów, jednak w wielu sytuacjach zachowują solidarność bratersko-siostrzaną.

Do życzeń dołącza się nasza redakcja!

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (29) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group