Czwartek, 25 czerwca
20°C Jelenia Góra
CZYTAJ RÓWNIEŻ
Edukacja Zmarła Jadwiga Dąbrowska Kryminał Groził śmiercią kobiecie i dzieciom Uzdrowisko Cieplice Nowość w Uzdrowisku Cieplice – kąpiel perełkowa w basenie termalnym Aktualności Wyrobiska Góry Wapiennej skrywają historię sprzed wieków Pogoda Popadało mało, a zniszczenia duże Aktualności Złoto dla KANS! Kuba Smolarek najlepszy w Gdańsku Piłka nożna Karkonosze z nowym trenerem Pogoda Balon nad Jelenią Górą. Tak wygląda pierwszy dzień lata z góry 112 Samochodem w drzewo Sport Ala ogrywa starsze koleżanki Aktualności Setki podpisów Inwestycje Powódź zostawiła ślady. Trwa odbudowa szkoły Kultura, rozrywka Roztańczona Noc Świętojańska pod Chojnikiem. Muzyka i magia do późnej nocy Aktualności Koncert Leniwca w Szwajcarce Tragedie i dramaty Błyskawica rozerwała kask. Rowerzystka przeżyła Aktualności Bóbr uwięziony w starym basenie Kryminał Czy możliwa jest zmowa 20-latka ze szkolną sekretarką? Mimo fałszerstwa były starosta nie straci dyplomu ukończenia studiów
reklamy

Orlik wybiera się na turniej do Niemiec

Audio

Czytaj na głos

Autor: Przemek Kaczałko 1 min czytania

Halowy turniej piłkarski w Reichenbach będzie początkiem przygotowań piłkarek Orlika Jelenia Góra do rundy rewanżowej III–ligi kobiet. Przed startem rozgrywek jeleniogórzanki "posparują" jeszcze z drugoligowcami.

reklamy

- Impreza w Reichenbach będzie gościć głównie zespoły III i II ligi niemieckiej kobiet. W turnieju planowany jest występ 12 zespołów, w tym dwóch z Polski. Nasze zawodniczki bedą miały okazję zagrać z bardzo dobrymi zespołami tj. SV Reichenbach, SV Dresden, Rot-Weis, Olbersdorf, Uhsmandorf. Z kim konkretnie przyjdzie nam zagrać dowiemy się na miejscu - informuje Robert Stachowski.
- Ten turniej jest początkiem naszej współpracy z niemieckimi klubami. Chcę, aby dziewczyny grały jak najczęściej z zespołami niemieckim. Piłka niemiecka jest na wyższym poziomie, a więc możemy się od nich dużo nauczyć. Współpraca na poziomie szkoleniowym może przyczynić się do podniesienia jakości naszego szkolenia. Jest to także okazja do promocji dla naszego klubu, miasta i nawiązania współpracy partnerskiej - dodał szkoleniowiec Orlika.

W zespole planowane są również ruchu kadrowe, o których wkrótce poinformujemy. Pewne jest, że na wiosnę nie zobaczymy Klaudii Barnowskiej, która trenuje z ekipą lidera III-ligi, Victorią Wałbrzych.

Plan kolejnych sparingów:
8. luty 2014 r.: PWSZ Wałbrzych (lider II-ligi)
Marzec 2014 r. (dokładne terminy do ustalenia):
Orlik - Szczyt Boguszów Gorce (II-liga)
Orlik - AZS II Wrocław (II-liga)

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Przyjmę zlecenia brukarskie-kostka brukowa, obrzeża, krawężniki, ogrodzenia Przyjmę zlecenia na układanie kostki brukowej, montaż obrzeży, krawężników, ogrodzeń panelowych i nie tylko. tel: 691 138 070 KSIĘGOWA / KSIĘGOWY Spółka ENERGOBEST z siedzibą w Jeleniej Górze zatrudni na stanowisko: Księgowa / Księgowy z doświadczeniem oraz znajomością programu Comarch Optima.… Praca na dachu Firma o ugruntowanej pozycji na rynku zatrudni dekarza z doświadczeniem. Praca na stałe, gwarancja zatrudnienia przez cały rok. Umowa o pracę. Tylko …

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

reklamy
TikTokowa Jelonka