Środa, 12 sierpnia
Imieniny: Klary, Juliana
Czytających: 5966
Zalogowanych: 12
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

„Opowieści ze szlaku”– zrób fotoreportaż i wygraj nagrody

Wiadomości: Region
Wtorek, 7 maja 2013, 7:57
Aktualizacja: 7:59
Autor: Org
Karkonoski Park Narodowy zaprasza wszystkie osoby przemierzające szlaki turystyczne na terenie KPN do wzięcia udziału w otwartym konkursie na reportaż z wizyty w Karkonoskim Parku Narodowym: „Opowieści ze szlaku”. Prace można przesyłać już teraz, najpóźniej do 30 października 2013 r. Do wygrania są noclegi, wycieczki i zestawy książek.

- Celem konkursu jest zainteresowanie turystów głębszym poznaniem piękna otaczającej przyrody, a także umożliwienie interpretacji własnych odczuć w formie reportażu – informują organizatorzy konkursu.
Prace będą oceniane w trzech kategoriach wiekowych: dzieci do 12 lat, młodzież 13 – 18 lat oraz dorośli od 19 lat. Tematyka reportażu związana bezpośrednio z przyrodą Karkonoskiego Parku Narodowego. Efektem końcowym będzie wybór najlepszych prac w poszczególnych kategoriach wiekowych, oraz ich publikacja na stronie internetowej KPN.

Wszelkie pytania i uwagi można kierować na oficjalny adres e-mail osoby odpowiedzialnej za właściwy przebieg konkursu: marek.bartnik@kpnmab.pl.

Chętni muszą wysłać: tekst o objętości do 10 stron w formacie A4 w formie elektronicznej jako plik Microsoft,
Office, Open Office Writer lub jakikolwiek plik tekstowy o edytowalnej treści, lub wydruk urozmaicony według własnego uznania powiązanymi tematycznie zdjęciami, rysunkami itp. w dowolnym formacie. Należy tez dołączyć swoje dane osobowe: imię nazwisko, adres korespondencyjny oraz adres e-mail i numer telefonu kontaktowego. Prace należy przesyłać na adres organizatora: Karkonoski Park Narodowy z siedzibą w Jeleniej Górze, ul. Chałubińskiego 23, 58-570 Jelenia Góra lub pocztą elektroniczną na adres sekretariat@kpnmab.pl. Należy też dołączyć kartę zgłoszeniową dostępną na stronie internetowej KPN-u.

Oceniane będą: zgodność z tematyką konkursu, walory literackie tekstu, oryginalność ujęcia tematu. Nagrodami są weekend (dwudniowy pobyt z noclegiem) w Domku Myśliwskim w Karpaczu lub w KCEE w Szklarskiej Porębie dla laureata wraz z maksymalnie dwiema osobami (I miejsce), jednodniowa wycieczka przyrodnicza z pracownikiem Karkonoskiego Parku Narodowego na terenie parku dla laureata wraz z maksymalnie dwiema osobami (II miejsce) oraz koszulka, peleryna, kubek, mapa, odznaka Karkonoskiego Parku Narodowego oraz zestaw wydawnictw Karkonoskiego Parku Narodowego (III miejsce).
W imieniu organizatorów zapraszamy!

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (2) Dodaj komentarz

~Góral 7-05-2013 18:29
Co to za reportaż bez zdjęć, a za zdjęcia KPN każe sobie słono płacić, o czym nie wszyscy wiedzą. Warto poczytać np. tę dyskusję: http://www.prw.pl/articles/view/22514/awantura-o-smiglowiec Może to jest kolejny "genialny" pomysł KPN-u na wyłudzenie pieniędzy od uczestników? KPN durnymi przepisami już wykończył dotychczasowych popularyzatorów Karkonoszy, teraz szuka następnych naiwnych?
~?? 15-07-2013 7:49
To ma być reportaż, czy fotoreportaż? Jeżeli faktycznie KPN pobiera opłatę za fotografowanie, to zdjęć nie będzie i moim zdaniem to zdzierstwo, bo góry nie są ich własnością. :D Czyżby dyrektor KPN sam ogłosił konkurs, żeby wpadło trochę kasy do budżetu KPN? Może KPN odpowie na pytanie: trzeba płacić za zdjęcia, które wystawię w konkursie?

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group